Kim Dong Wook Ünlü Olmayan Kız Arkadaşıyla Evleneceğini Duyurdu

0
257

Aktör Kim Dong Wook bu kış evleniyor.

30 Ağustos’ta medya kuruluşu YTN, aktör Kim Dong Wook’un bu kış ünlü olmayan kız arkadaşıyla evleneceğini belirten özel bir rapor paylaştı.

Rapora yanıt olarak Kim Dong Wook’un ajansı KEYEAST aşağıdaki gibi resmi bir açıklama yayınladı:

Merhaba. Biz KEYEAST.

Aktör Kim Dong Wook önümüzdeki kış evlenecek.

Ünlü olmayan, olağanüstü güzelliğe sahip gelin adayı ile güvene ve inanca dayalı samimi ilişkilerini sürdürüyorlar ve yakın zamanda güzel bir evlilikle muratlarına erecekler.

Ünlü olmayan nişanlısı ve ailesi göz önüne alındığında, düğün töreni Seul’de bir yerde özel olarak gerçekleştirilecek. Kesin tarih ve yeri açıklayamadığımız için anlayışınızı rica ediyoruz.

Aktör Kim Dong Wook’u her zaman destekleyen ve seven birçok kişiye derinden minnettarız ve yeni bir yolculuğun başlangıç noktasında olan Kim Dong Wook’a sıcak tebrik mesajları gönderebilirseniz minnettar oluruz.

Kendisine gönderilen sevginin karşılığını vermek için Kim Dong Wook, gelecekte size daha iyi aktiviteler göstermek için oyuncu olarak elinden gelenin en iyisini yapacak.

Teşekkür ederiz.

1983 doğumlu Kim Dong Wook, 2004 yılında “A Crimson Mark” filmiyle çıkış yaptı. Oyuncu daha sonra “Coffee Prince”, “Unstoppable Marriage”, “Maids” ve “Find Me in Your Memory” gibi çeşitli dizilerin yanı sıra “National Representative” ve “Along with the Gods” serisi gibi filmlerde rol aldı. . Son zamanlarda Kim Dong Wook, KBS2’nin “My Perfect Stranger” ve tvN’in “Delightfully Deceitful” dizileri aracılığıyla geniş oyunculuk yelpazesini sergiledi.