Dizi Tanıtımı: My Perfect Stranger

0
2361

Adı: My Perfect Stranger | Run Into You | I Met You by Chance | You, Whom I Met By Chance | 어쩌다 마주친, 그대
Tür: Gizem, Romantik, Dram, Bilimkurgu
Yönetmen: Kang Soo Yeon
Senarist: Baek So Yeon
Yapımcı Şirket:
Yayıncı: KBS2
imdb:
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 1 Mayıs 2023 – 20 Haziran 2023
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, bir cinayetin ardındaki gerçeği bulmak için geçmişe yolculuk yapan bir adam ile ailesinin düğününü engellemek için zamanda yolculuk yapan bir kadının karşılaşmasıyla ortaya çıkan gizemli bir hikayeye dayanmaktadır. İkili, zaman içinde çıktıkları tuhaf ve güzel yolculuğun ortasında yani 1987 yılında takılıp kalırlar.

Karakterler:

Yoon Hae Joon: Kim Dong Wook dizide, soğuk kalpli ve dürüst biri olan Yoon Hae Joon’u canlandırmaktadır. Yerel haber muhabiri olarak başladığı kariyerinde yükselir ve yayın istasyonunda çalışan en genç spiker olarak hafta sonu haber programı spikeri olur. Zamanda ileri geri seyahat etme yeteneğini kazandıktan sonra Yoon Young adında bir kadınla tanışır ve gizemli olaylara karışır.

My Perfect Stranger

Baek Yoon Young: Jin Ki Joo, şehirde yaşayan sıradan bir kız olan Baek Yoon Young karakterini canlandırmaktadır. Yazar olma hayallerini bir kenara bırakarak para kazanabilmek için yayınevinde çalışmaya başlar. İş stresini annesinden çıkaran Baek Yoon Young, beklenmedik bir olay yaşar ve geçmişte olan her şeyden pişmanlık duyarak farklı bir hayat yaşamaya başlar.

My Perfect Stranger

FRAGMANLAR