Seo In Guk ve Lee Sung Kyung, “She Was Pretty” Yazarının Yeni Romantik Dizisinde Başrol Oynamak İçin Görüşmeler Yapıyor

0
465

Seo In Guk ve Lee Sung Kyung birlikte yeni bir romantik dramada başrol oynayabilirler!

1 Eylül’de Xportsnews, Seo In Guk ve Lee Sung Kyung’un yeni romantik drama “In Your Splendid Season”da erkek ve kadın baş karakterler Sun Woo Chan ve Song Ha Ran olarak rol alacaklarını bildirdi.

Raporlara yanıt olarak Seo In Guk’un ajansı Story J Company ve Lee Sung Kyung’un ajansı YG Entertainment, her iki oyuncunun da dizide rol almak için teklif aldığı doğru olsa da şu anda teklifleri incelediklerini paylaştı.

“In Your Splendid Season”, bir kaza sonucu hem işitme yetisini hem de hafızasını kaybeden bir adamın, kendisine yol gösterici olan bir kadınla tanıştıktan sonra çıktığı yolculuğu anlatıyor. Yolları soğuk bir kışın ortasında kesişir ve kader onları yedi yıl sonra bir kez daha kış mevsiminde yeniden bir araya getirir. Birlikte birbirlerinin hayatlarına ışıltılı bir bahar getirirler.

Dizi, “30 but 17” (“Still 17” olarak da bilinir), “She Was Pretty” ve “King of High School” (“High School King of Savvy” olarak da bilinir) dizilerinden Jo Sung Hee tarafından yazılmıştır.

Seo In Guk’a, bir Amerikan animasyon stüdyosunda çalışan parlak ve hayat dolu bir animatör olan Sun Woo Chan rolü teklif edildi. Neşeli enerjisine ve pozitif görünümüne rağmen pek çok sır saklayan gizemli bir kişiliktir.

Lee Sung Kyung’a üç kardeşin en büyüğü ve ünlü bir tasarımcı olan Song Ha Ran’ı canlandırması teklif edildi. Sektörde sanatsal anlayışı, yaratıcılığı ve samimiyetiyle tanınan yetenekli bir kişidir. Herkesle iyi anlaşıyor gibi görünüyor ama kimseyle samimi olmak istemiyor.

Seo In Guk şu anda yaklaşan TVING dizisi “Death’s Game”in çekimlerini yaparken Lee Sung Kyung yakın zamanda hit dizisi “Dr. Romantic 3”de yer aldı.