Dizi Tanıtımı: A Time Called You

0
324

Adı: A Time Called You | Someday or One Day | Please Come to Me | 상견니
Tür: Gizem, Gerilim, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Kim Jin Won
Senarist: Choi Hyo Bi
Yapımcı: Netflix
Yapım Şirketi:
imdb:
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2022 – 2023
Yayın Tarihi: 8 Eylül 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: A Time Called You dizisi, ölen erkek arkadaşını özleyen bir kadının, taşınabilir bir kasetle 1998 yılına nasıl döndüğünü ve erkek arkadaşıyla aynı yüze sahip bir adamla nasıl tanıştığını anlatıyor.

1 – Dizi “Someday or One Day” adlı Tayvan dramasının Kore uyarlamasıdır.

Karakterler:

Han Jun Hee | Kwon Min Joo: Jeon Yeo Been dizide, erkek arkadaşı Ko Yeon Jun’u bir yıl önce kaybeden Han Jun Hee karakterini canlandırmaktadır. Hâlâ ölümünü atlatamayan Jun Hee onu çok özlemektedir. Bir gün, bir şekilde zamanda geriye yolculuk yaparak 1998 yılına gider ve kendini lise öğrencisi Kwon Min Joo olarak bulur. Orada lise öğrencisi Nam Si Heon ile tanışır. Ancak Nam Si Heon, şaşırtıcı bir biçimde merhum erkek arkadaşı Ko Yeon Jun’a benzemektedir.

Ko Yeon Jun | Nam Si Heon: Ahn Hye Seop dizide Han Jun Hee’nin ölen erkek arkadaşı Ko Yeon Jun’u ve geçmişteki lise öğrencisi Nam Si Heon karakterini canlandırmaktadır. Nam Si Heon oldukça cana yakın ve çekici birisidir. Kızlar ondan çok hoşlanmaktadır.

Jung In Kyu: Kang Hoon dizide Nam Si Heon’un en iyi arkadaşı Jung In Kyu karakterini canlandırmaktadır. Kwon Min Joo’ya aşık olur.

FRAGMANLAR