Dramalardaki En İlginç Öpücük Sahneleri

Related Articles

Öpücük, birçok K-drama fanatiğinin görmeyi dört gözle beklediği özel bir andır.( Çünkü görmek gerçekten zordur 😀 ) Bazen güzel, basit bir öpücük sahnesi izleyicileri tatmin etmek için yeterlidir, ancak bazen de, bir öpücük sahnesi çok benzersiz ve değişik olabilir. İşte bu değişik öpücük diye gördüğümüz kesimlerden size bir derleme yapayım dedim.

1. Ekmek öpücüğü – “Pinocchio”
Konusu :“Pinokyo” da, ailesini genç yaşta kaybeden Ha Myung (Lee Jong Suk), In Ha (Park Shin Hye) ‘in büyükbabası tarafından kabul edildi. Lise ve üniversite yılları boyunca birlikte yaşarlar ve ikisinin de yoğun bir kimyayı paylaştığı oldukça açıktır. Ve romantik komedi öpücük sahnemiz 🙂

2. Baş aşağı öpücük – “Drinking Solo”
Konusu :  Kore kültürü içindeki içme ve çalışma yaşam tarzını konu alır. Jung Suk ve Ha Na özel bir akademideki öğretmenlerdir ve aralarında bazı kıvılcımlar vardır. Onların öpücük sahnesi, havai fişek izlerken kızın dengesini kaybetmesiyle “yanlışlıkla” olan ilginç bir tarzdır.
       

 

3. Kraker öpücük – “About Time”
Konusu : Lee Sang Yoon ve Lee Sung Kyung, zamana karşı yarışan sevgilileri canlandırıyor. Choi Michaela’nın (Lee Sung Kyung) yaşamak için fazla zamanı yoktur ve Lee Do Yoon (Lee Sang Yoon) daha uzun yaşamasının anahtarı gibi görünüyor.

Yiyecek temalı öpücük sahneleri dizilerinde baya bir popüler anlaşılan:)

4. Sakızöpücüğü – “Bubblegum”
Konusu : Lee Dong Wook, Jung Ryeo Won tarafından oynandı. İkisinin de birbirleri için hisleri vardır, ama birbirleriyle olmalarını engelleyen bazı şeyler var.
Bu sevimli öpücük sahnesi, uzun zamandır beklenen bir an olduğu için epey epiktir.

İlk önce sakız kızda
 Şimdi erkekte
Aslında biraz iğrenç ??

5. Şapka öpücüğü – “Healer”
Bu tüm zamanların en sevdiğim öpücük sahnelerinden biri. Aslında onu öpen kişinin her zaman yanıbaşında olan iş arkadaşı olduğundan habersiz 🙂 Onu araştırmakta olduğu bir karakter sanıyor.

 

Buda benden bonus olsun 🙂

6. Köpük öpücüğü – “Secret Garden”
Buda genelde Kore dizilerinde artık klasikleşmiş bir tarz.
Konusu : Bu dizi Gil Ra Im (Ha Ji Won) adlı bir dublör kadın ve Kim Joo Won (Hyun Bin) adlı zengin bir CEO’nun arasında geçen aşkı konu alır.

İçtiği köpüklü kahvenin köpüğü dudaklarında kalıyor kızın. Beyimiz de temizliyor kendince 🙂

7. Ramyun(makarna) öpücüğü – “Fated to love you”
Lee Gun (Jang Hyuk) ve Kim Mi Young (Jang Nara) rol aldığı bir dizi. Her ne kadar ilk birkaç bölüm içinde evlenip boşansalar da da, birbirlerine duydukları hisler asla solmaz. Yıllar sonra tekrar karşılaştıklarında, ikisi arasındaki kimya ve çekim çok belirgindir.

8. Sakız öpücüğü – “Hi! school : love on ”
Bu tatlı ve masum öpücük sahnesinde yine sakız var. (iyi alıştılar bunlarda sakıza böööğğkk 😀 )

9. Düşüş öpücüğü – “Noble my love”
Bu öpücük aslında pek de olası bir şey değil ama 🙂 dizi bu işte.

10. Havada Öpücük – “My unfortunate boyfriend”
K-drama dünyasında bu kesinlikle bir ilktir 🙂
Bu öpücük sahnesi, Tae Woon bir uçurtmanın bir ağaçta sıkıştığını gördüğü zaman, onu almak için yukarı tırmanıyor. Ji Na ona yardım etmeye çalışır,  bu sırada beyimiz ağaçtan bir maymun gibi sarkıp bir öpücük kondurur. Değişik bir tarz 😀

 

Hangisi favoriniz ? 🙂 Çekinmeyin söyleyin ?? Bunlar masumane öpücükler . . .

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories