“Dr. Romantic 3. Sezon” Yönetmeni Yeni Bir Sezon Olasılığından Bahsediyor

0
1270

22 Haziran’da yönetmen Yoo In Shik, K-dramasının sona ermesiyle ilgili duygularını dile getirdi. Ayrıca çekimlerden bazı sahne arkası ve daha fazlasını paylaştı. 

Romantik 3. Sezon geçen 28 Nisan’da gösterime girdi ve 17 Haziran’da sona erdi. Tıpkı ilk iki sezon gibi Dr. 2. Sezonun en yüksek reytingini geçemese de Dr. Romantic 3. Sezon  yine de yüzde 16,8 gibi yüksek bir reyting elde etti. 

Üçüncü sezon, Han Seok Kyu tarafından yönetildi .Lee SungKyung ,Ahn Hyo Seop , Yoo Yeon Seok , Kim Joo Heon ,Yani Ju Yeon ,Jin Kyung ve daha fazlası. 

Kim Sa Bu ve Doldam Hastanesi’nin diğer doktorları ve personelinin yeni Doldam Bölgesel Travma Merkezini nasıl genişlettiklerini ve işlettiklerini anlatıyordu. 

Yönetmen Yoo In Shik, K-dizisini üç sezon boyunca yönetti ve senaryoda  senarist Kang Eun Kyung ile çalıştı.

Romantik Sezon 3’te gösterilen son sahne ile birçok kişi başka bir sezon bekliyor. K-dramasının oyuncuları bile Dr. Romantic 3. Sezon’un yeni sezonu için sevgilerini ve umutlarını gösterdiler. 

Yönetmen Yoo In Shik’e 3. sezonun sonu hakkında ne hissettiği ve dördüncü sezon ihtimali olup olmadığı soruldu. 

Yönetmen, “Son çekimlerden sonra Doldam Hastanesi setinde kimsenin olmadığı bir yerde dolaştım. Uzun süre orada durdum çünkü tarif edilemez bir duygu hissettim. Gittiğim evden taşınıyormuş gibi hissettim.” bir süre yaşadım. Ben şanslı bir yönetmenim.” 

“’Dr.Romantic’ dizisine elimden gelenin en iyisini verdim ama bana daha değerli bir şey verdi. O kadar iyi bir senaryo ve oyuncularla en parlak zamanlarında tanıştım. Bunu birlikte yapmanın mutluluğunu da öğrendim. Hikayemize sempati duyan izleyicilerin desteği için minnettarım.”

4. sezonun olasılığı için yönetmen Yoo In Shik, “Dizi başlangıçta sezonluk bir K-dizisi olarak planlanmadığı için bir sonraki sezonun olasılığını garanti etmek kolay değil. Hangi hikayelerin olabileceğine dair bir beyin fırtınası meselesi. Travma merkezinden sonra yapılan ve oyuncuların programlarıyla mucizevi bir şekilde tekrar bir araya gelip gelemeyecekleri. İzleyicilere dizideki tüm destekleri için bir kez daha teşekkür ediyorum.

Dr. Romantic’in 4. sezonu olması gerektiğini düşünüyor musunuz?