BLACKPINK’ten Lisa ‘The White Lotus’ın 3. Sezonunda Hollywood’a Çıkış Yapacak

Related Articles

Dünyaca ünlü BLACKPINK grubunun bir üyesi olan Lisa, Amerika Birleşik Devletleri’nde oyuncu olarak ilk çıkışını yapmaya hazırlanıyor. Amerikan eğlence kuruluşu Variety’nin 12 Şubat tarihli bir raporuna göre Lisa, beğenilen HBO dizisi The White Lotus’un 3. sezonunda yer alacak. Daha önce The Walking Dead: Daryl Dixon gibi dizilerdeki potansiyel rolleriyle ilgili söylentilerin ortasında Lisa’nın ‘The White Lotus’ 3. sezonunda yer alacağının doğrulanması, Hollywood’daki ilk çıkışına yönelik beklentinin artmasına neden oldu.

 

Amerikan dramasıThe Idol’ ile Hollywood’a adım atan BLACKPINK üyesi arkadaşı Jennie’nin izinden giden Lisa’nın oyunculuğa atılımı büyük ilgi gördü. Jennie’nin deneyimi, dizinin sansasyonel doğası nedeniyle bazı tartışmalarla karşı karşıya kalsa da hayranlar, Lisa’nın yeni rolünü nasıl sürdüreceğini görmek için sabırsızlanıyor.

 

‘The White Lotus’, lüks White Lotus Resort Hotel’in arka planında yer alan iç içe geçmiş hikayelerin ilgi çekici tasviriyle ünlüdür. Dizi geniş beğeni topladı ve 2022’de 74. Emmy Ödülleri’nde 10 ödül kazandı. Özellikle önümüzdeki sezonun Lisa’nın memleketi Tayland’da çekilecek olması, Hollywood’daki ilk çıkışına kişisel bir dokunuş katacak. Konuyla ilgili ayrıntılar gizli kalırken, HBO’nun Tayland Turizm Otoritesi ile olan ortaklığı Lisa’nın dizideki önemli rolünün altını çiziyor ve bu da dizinin çekimleri ve tanıtımına güçlü bir destek olduğunu gösteriyor.

 

Lisa, gelişen oyunculuk kariyerine ek olarak yakın zamanda kişisel plak şirketi LLOUD’u kurdu ve müziğin ötesinde yeni girişimlere doğru genişlemeye devam ettiğinin sinyalini verdi.

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories