“Sponsor” Uzun Süredir Beklenen Prömiyerin Heyecanını Arttırmak İçin Anahtar Kelimeleri Paylaştı

Related Articles

IHQ’nun yaklaşan draması “Sponsor” galası için hazırlanıyor!

“Sponsor”, istediklerini elde etmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek ve hatta arzularını gerçekleştirmelerine yardımcı olmak için “sponsorlar” arayan iki erkek ve iki kadın arasındaki tehlikeli ilişkileri anlatan bir romantik dramadır.

Lee Ji Hoon  , intikama susamış hırslı bir fotoğrafçı olan Lee Sun Woo’yu canlandırırken, Han Chae Young  başarılı ama açgözlü güzellik markasının CEO’su Han Chae Rin’i oynuyor. Ji Yi Soo, yükselen yıldız Park Da Som’u canlandırırken, Goo Ja Sung  , aynı zamanda bir model adayı olan kocası Hyun Seung Hoon’un rolünü üstleniyor.

Dizinin galasına yönelik beklentiyi artırmak için IHQ, gösteriyi temsil edecek anahtar kelimeler yayınladı. İlk anahtar kelime grubu “hırs”, “intikam”, “aşk”, “çocuk” ve “başarı” dır. Dramada çaresiz insanlar riskli ilişkiler kurarlar. Her şeye sahip olmasına rağmen, Han Chae Rin hala daha fazla aşk için can atar. Hyun Seung Hoon, başarının peşinden koşmak için ailesinin yükünü bir kenara atıyor ve Lee Sun Woo dışarıdan nazik görünse de, içten içe intikam arzusuyla yanıp tutuşuyor. Sonunda, Park Da Som, ölümcül hasta çocuğu ve işi arasında çelişkiye düşer. Dört ana karakter şiddetle karşı karşıya gelecek ve felakete doğru giden arızalı bir motor gibi hareket ederek hedeflerini gerçekleştirmek için birbirlerini kullanacaklar.

İkinci anahtar kelime grubu “yetişkin romantizmi”, “derin ilişkiler” ve “ölümcül çekicilik”tir. “Sponsor”da oyuncular, büyüleyici kimyalarıyla “yetişkin romantizminin” gerçek anlamını gösterecekler. Özellikle Han Chae Rin, gerçeklikten kaçmak için mücadele eden model adayı Hyun Seung Hoon ve acı dolu bir geçmişi olan Lee Sun Woo ile derinden iç içe olacak. Ayrıca, adından da anlaşılacağı gibi, sponsorlarla da şok edici ilişkiler kurulacaktır.

Son olarak, son anahtar kelime grubu “çok yönlü geçmişler” ve “sorunlu yaralar”dır. Dört erkek ve kadının pervasız davranışlarıyla “Sponsor” arzunun anlamını vurgulayacaktır. Bununla birlikte, karakterlerin acı dolu geçmişleri yavaş yavaş ortaya çıktıkça, izleyiciler kararlarını anlamaya başlayacak. Geçmişte aile ve aşk tarafından yaralanan gerçekçi karakterler izleyenleri büyüleyecek.

“Sponsor” 23 Şubat’ta KST’ye göre 23:00’da IHQ ve MBN aracılığıyla prömiyerini yapacak.

Kaynak : Soompi

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories