BIGBANG’den T.O.P YG’den Ayrıldı + BİGBANG Geri Dönüşünü Duyurdu!

Related Articles

BIGBANG’den T.O.P , grubun uzun zamandır beklenen geri dönüş haberlerinin ortasında YG Entertainment ile yollarını ayırdı.

7 Şubat’ta YG Entertainment resmi olarak “BIGBANG bu baharda yeni bir şarkı yayınlayacak” dedi. Ajans, “[BIGBANG] yeni şarkılarının kaydını çoktan tamamladı ve şu anda müzik videosunu çekmeye hazırlanıyorlar” diye ekledi.

Ancak, YG Entertainment’ın BIGBANG hakkında paylaşmak zorunda olduğu tek büyük haber bu değildi: T.O.P’nin 16 yıl sonra ajanstan ayrılacağını da duyurdular.

YG Entertainment, “T.O.P’nin YG ile özel sözleşmesi sona erdi ve hem sanatçı hem de girişimci olarak çok çeşitli yeni zorlukları üstlenecek” dedi. “T.O.P’nin sadece BIGBANG ile yaptığı promosyonların yanı sıra bireysel faaliyetlerinin kapsamını genişletme arzusuna saygı duyduk ve diğer üyelerle de bu konuda başarılı bir anlaşmaya vardı.”

Ajans devam etti, “Koşullar uygun olduğu sürece [T.O.P], elinden geldiğince BIGBANG’in faaliyetlerine her zaman katılacak.”

BIGBANG’in yaklaşan geri dönüşü, Mart 2018’de “ Flower Road ”un yayınlanmasından bu yana dört yıl içinde ilk yeni müziklerini yayınlayacaklar.

 

Kaynak : Soompi

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories