Dizi Tanıtımı: Heartbeat

0
587

Adı: Heartbeat | My Heart Beats | 가슴이 뛴다
Tür: Romantik, Fantastik
Yönetmen: Lee Hyun Suk, Lee Min Soo
Senarist:
Yapımcı Şirket:
Yayıncı: KBS2
imdb:
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 26 Haziran 2023 – 15 Ağustos 2023
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul’un (Taecyeon) 100 yıl boyunca çabalamasına rağmen bir gün yüzünden insan olamamasının hikayesini anlatmaktadır.

Karakterler:

Seon Woo Hyul: Taecyeon dizide, yarı insan ve yarı vampir olan Seon Woo Hyul’u canlandırmaktadır. Dünyada ilk kez tanıtılan şeyleri denemekten ve trend belirleyici olmaktan hoşlanmaktadır. Çaresizce insan olmayı istemesinin özel bir sebebi vardır. Öyle ki bu isteğini gerçekleştirebilmek için 100 yıl boyunca bir mağaraya girerek pelin ve sarımsak yer. Bu tuhaf ve umutsuz davranışlarına rağmen insan olmayı bir günle kaçırır ve sonsuz yaşamla lanetlenir.

Joo In Hae: Won Ji An dizide, yarı zamanlı bir okul hemşiresi ve misafirhane sahibi Joo In Hae karakterini canlandırmaktadır. Dünya dışı bir güzelliğe sahiptir ancak insanlıktan yoksundur. Yoksul büyüdüğü için hayatta kalabilmek uğruna durmadan çalışır. İnsanlara dair olan inancı ve umudu yarı vampir Sun Woo Hyeol ile karşılaştığında tamamıyla değişir. Böylece Seon Woo Hyul ile birlikte yaşamaya başladığında, sıcak kalpli ve insancıl birine dönüşür.

FRAGMANLAR