OMNİSCİENT READER’S VİEWPOİNT Anime Uyarlaması mı Geliyor?

Related Articles

13 Ocakta güncel anime haber paylaşım sayfası Sugoi LİTE Twitter (x) hesabından Omniscient Reader’s Viewpoint webtoon/novel serisinin anime uyarlanmasının yapım aşamasında olduğunu açıklamıştı.

TWEET; Kıyamet sonrası fanstastik webtoon “Omniscient Reader’s Viewpoint” anime uyarlaması şu an yapım aşamasında.

Yapım aşaması içerisinde olduğu belirtilen animenin resmi onayı ise henüz resmi kaynaklardan verilmedi. Akıllarda birçok yapım stüdyosu gelse de, animenin yakın zamanda çıkan ve çıkışıyla oldukça ilgi toplayan Solo Leveling animesinin yapım stüdyosunun (A-1 Pictures) elinden çıkacağına dair düşünceler bulunmakta.

 

Konusu; Hayatta ki tek hobisi uzun zamandır takipte olduğu 3000’den fazla bölüme sahip web romanı “Harap olmuş dünyada hayatta kalmanın üç yolu”nu okumak olan, ofis çalışanı 28 yaşındaki Kim Dokja’nın sıkıcı gündelik hayatı bir gün işten eve dönerken aniden dünyasının romana uyarlanması ile değişir. Romanın dünyası gerçek dünya da ortaya çıktığında, yeni dünyanın kurallarına hızla adapte olan; romanın sonunu bilen tek okuyucusu Kim Dokja’dır. “Bu dünyanın nasıl sonlanacağını yalnızca ben biliyorum.” Kim Dokja, bildiği hikayenin seyrini bir okuyucu olarak takip etmek ve değiştirmek için bu ayrıcalığını kullanarak hayatta kalmaya çalışır. Bunu ise yalnızca hikayenin proloğunu görmek için yapar.

Kim Dokja bu hikayenin sonuna ulaşabilecek midir?

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories