“Queen Of Tears” Üst Üste 7 Hafta En Çok İlgi Çeken Drama ve Oyuncu Sıralamasında Lider Oldu

0
64

tvN’in “Queen of Tears” dizisi bir kez daha bu haftanın en çok konuşulan diziler ve aktörler sıralamasında en üst sıralarda yer aldı!

“Queen of Tears”, Good Data Corporation’ın en çok ses getiren TV dizileri haftalık listesinde art arda yedinci hafta 1 numarada kaldı. Şirket, şu anda yayınlanan veya yakında yayınlanacak olan dizilerle ilgili haber makalelerinden, blog yazılarından, çevrimiçi topluluklardan, videolardan ve sosyal medyadan veri toplayarak her haftanın sıralamasını belirliyor.

En çok ilgi çeken diziler listesinin başında yer almasının yanı sıra, “Queen of Tears”, bu haftanın en iyi 10 oyuncusu listesine de 5 oyuncusu ile girerek egemenliğini sürdürdü. Kim Soo Hyun 1. sırada kaldı, onu 2. sırada Kim Ji Won, 6. sırada Park Sung Hoon, 8. sırada Kwak Dong Yeon ve 10. sırada Lee Mi Sook izledi.

Bu arada tvN’in “Lovely Runner” dizisi drama listesinde 2. sırada yer aldı ve yıldızları da bu haftanın oyuncu listesindeki ilk yedi sıranın üçünde yer aldı. Byeon Woo Seok 3. sıradaki yerini korurken, Kim Hye Yoon 4. sırayı korudu ve Song Geon Hee 7. sıraya yükseldi.

MBC’nin “Chief Detective 1958” dizisi bu haftaki drama listesinde 3. sıraya yükselirken, yıldız Lee Je Hoon da oyuncu sıralamasına 5. sıradan girdi.

SBS’nin “The Escape of the Seven: Resurrection” dizisi drama listesinde 4. sıradaki yerini korurken, başrol oyuncusu Hwang Jung Eum oyuncu listesinde 9. sıraya yükseldi.

Bu hafta en çok ses getiren 10 dizi şöyle:

 1. tvN “Queen of Tears
 2. tvN “Lovely Runner”
 3. MBC “Chief Detective 1958”
 4. SBS “The Escape of the Seven: Resurrection”
 5. KBS2 “Beauty and Mr. Romantic”
 6. KBS2 “Nothing Uncovered”
 7. MBC “Third Marriage”
 8. JTBC “Hide”
 9. MBN “Missing Crown Prince”
 10. KBS2 “The Two Sisters”

Bu arada bu hafta en çok ses getiren 10 dizi oyuncusu şöyle:

 1. Kim Soo Hyun (“Queen of Tears”)
 2. Kim Ji Won (“Queen of Tears”)
 3. Byeon Woo Seok (“Lovely Runner”)
 4. Kim Hye Yoon (“Lovely Runner”)
 5. Lee Je Hoon (“Chief Detective 1958”)
 6. Park Sung Hoon (“Queen of Tears”)
 7. Song Geon Hee (“Lovely Runner”)
 8. Kwak Dong Yeon (“Queen of Tears”)
 9. Hwang Jung Eum (“The Escape of the Seven: Resurrection”)
 10. Lee Mi Sook (“Queen of Tears”)