“Penthouse” Kardeşler Han Ji Hyun ve Kim Young Dae, tvN’in Yeni Dizisinde Yeniden Bir Araya Gelecekler

0
539

Han Ji Hyun şu anda yeni bir dramada Kim Young Dae ile yeniden bir araya gelmek için görüşmelerde bulunuyor.

12 Ocak’ta medya kuruluşu YTN News, Han Ji Hyun’un yaklaşan drama “Because I Want No Loss”a katılacağını bildirdi. Ana başroller Shin Min Ah, Kim Young Dae ve Lee Sang Yi ile birlikte çalışacak.

Eğer Han Ji Hyun rolü kabul ederse, bu onun üç yıl sonra Kim Young Dae ile yeniden bir araya gelmesi olacak. İkili popüler K-drama “The Penthouse: War in Life”ta ikiz kardeşleri canlandırmıştı. Görünüşe göre “Because I Want No Loss” dizisi, “The Penthouse: War in Life” ve “Hometown Cha-Cha-Cha” (Shin Min Ah ve Lee Sang Yi) yıldızlarıyla birçok yeniden bir araya gelme süreci gösterecek.

Bu dizi muhtemelen Han Ji Hyun’un bu yıl yaklaşan ikinci dizisi olacak. Aktris aynı zamanda Lee Min Ki’yle birlikte yaklaşan gizemli gerilim dizisi “Look at Me”de de başrol oynayacak.

Han Ji Hyun en son 2022 yapımı “Cheer Up” dizisinde Bae In Hyuk, Kim Hyun Jin, Jang Gyu Ri, Lee Min Jae ve Lee Eun Saem ile birlikte görüldü.

Dizi, herhangi bir kayıp yaşamamak için çıkar evliliğine giren bir çiftin etrafında dönen romantik bir dramadır. Hikaye, hiçbir durumda para kaybetmek istemeyen ve iş terfisini kaçırmamak için sahte bir düğüne başvuran Shin Min Ah’ın canlandırdığı Son Ha Young’u ve bir markette yarı zamanlı olarak çalışan ve kendisini korumak için onun sahte damadı olan Kim Young Dae’nin canlandırdığı Kim Ji Wook’u konu alıyor.

Yaklaşan dramanın yönetmenliğini Kim Jung Shik (Strong Girl Namsoon ve Work Later, Drink Now) ve senaristliğini ise Kim Hye Young (Her Private Life) üstlenecek.

Bu arada Han Ji Hyun’a teklif edilen karakter hakkında henüz hiçbir ayrıntı açıklanmadı.