BTS, 2021 Amerikan Müzik Ödülleri’nde Yılın Sanatçısı Kazanarak Tarih Yazıyor

0
235

BTS, 2021 Amerikan Müzik Ödülleri’nde gecenin en büyük onuru olan Yılın Sanatçısı ödülünü kazandı!

2021 Amerikan Müzik Ödülleri, 21 Kasım’da Los Angeles’taki Microsoft Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. BTS törene bizzat katıldı ve aday gösterdikleri üç ödülün de sahibi oldu: Favori Pop İkilisi veya Grubu, Favori Pop Şarkısı “Tereyağı, ” ve Yılın Sanatçısı. BTS, Yılın Sanatçısı için Ariana Grande, Drake, Olivia Rodrigo, Taylor Swift ve The Weeknd’e karşı yarıştı.

BTS, Amerikan Müzik Ödülleri’nde Yılın Sanatçısı ödülünü kazanan tarihteki ilk Asyalı sanatçı oldu ve bu aynı zamanda BTS’in art arda üçüncü yıl Favori Pop İkilisi veya Grubu ödülünü kazanmasına da işaret ediyor.

Favori Pop İkilisi veya Grubu kazananları ilan edilen BTS, kupalarını almak için sahneye çıktı. J-Hope, “Teşekkürler ARMY ve bunun için AMA’lara çok teşekkür ederim. Üç yıl üst üste, vay!” Jin mikrofonu aldı ve hayranlarına teşekkür ederek, “Bütün bunlar ARMY sayesinde mümkün. Sen bizim evrenimizsin.” RM konuşmayı şu şekilde tamamladı: “Bu kupayı almak için bu sahnede olmak dört yıl sürdü. Çok teşekkür ederim. Aslında bu bizim için daha çok şey ifade ediyor çünkü biz aslında Kore’den küçük bir erkek grubuyuz. Müziğimize duyduğumuz sevgiyle birleştik ve tek yapmak istediğimiz müzik ve performans aracılığıyla sevgiyi, iyi hisleri ve enerjiyi yaymak. Ama siz çocuklar, ARMY, hiçbir şey yapamazdık. Çok teşekkür ederim.”

Favori Pop İkilisi veya Grup ödülünü almalarını izleyin:

Grup, Favori Pop Şarkısı ödülünü almak için sahneye geri döndü ve Jimin, “Teşekkürler ARMY, AMA’lara teşekkür ederim ve şarkımızı ‘Butter’ı sevdiğiniz için herkese teşekkür ederim” dedi. bize şarkı. Umarız sizi tereyağı gibi pürüzsüz hissettirir.” RM konuşmayı bir kez daha bitirdi. “Hepinize teşekkürler, ‘Tereyağı’ bu yıl çok sevildi. Tek yapmamız gereken bu zor zamanlara rağmen pozitif enerjimizi ortaya koymaktı. Bu ödül, bu şarkının birçok insanın kalbine ulaştığını gerçekten kanıtlıyor. Asla hafife almayın. Çok teşekkür ederim” diye paylaştı.

BTS’in Favori Pop Şarkısı ödülü için konuşmasını izleyin:

Son olarak, Yılın Sanatçısı ödülü için RM, ne söylemesi gerektiğini unuttuğunu paylaştı, ancak “Teşekkürler AMA’lar, bu kadar harika, muazzam sanatçılarla bu sahnede olmaktan gerçekten onur duyuyoruz. hemen burada. Çok onur duyuyoruz. Bunun için teşekkürler.” Bir duraklamadan sonra, “Gerginim, evet” diye itiraf etti.

Konuşmasının geri kalanını verdi. “Dört yıl önce, bu aşamada AMA’larda ilk kez TV canlı performansı verdik, bu ‘DNA’ idi ve o zamanlar çok heyecanlı ve gergindik. O zamandan beri uzun ve harika bir yolculuk oldu ama kimse burada durup bu ödülü alacağımıza dair bahse giremezdi. Hepiniz hariç, ARMY. Hepiniz hariç. Kore’den yedi erkek, müzik aşkıyla birleşti. Dünyanın her yerindeki tüm ARMYlerin sevgisi ve desteğiyle karşılaştık. Bütün bunlar bir mucize. Cidden, bunu asla hafife almayacağız. Çok teşekkür ederim. Hepinizi seviyoruz, bu onuru size vermek istiyoruz çocuklar. Teşekkürler HYBE, teşekkür ederim personel, tüm insanlar.”

Suga konuşmasını Korece yaptı, “ABD TV’deki çıkışımızı dört yıl önce AMA’larda yaptık ve Yılın Sanatçısı’nı alabileceğimizi bilmiyordum. Bence hepsi ARMY sayesinde, teşekkürler ARMY!”

Jungkook, “Biz sadece insanları müziğimizle mutlu etmek istedik. Bu ödülün yeni sayfamızın başlangıcını açtığına inanıyoruz. Geçtiğimiz birkaç yıl içinde, her anın değerli olduğunu öğrendik. Yani 2022’de odaklanmak istiyoruz…” ve durdu. V mikrofonu aldı ve “Bu ödül beni derinden etkiledi. sevgini takdir ediyorum. Teşekkürler ARMY, teşekkürler AMA’lar. Teşekkürler, sizi morartıyoruz!”

BTS’in Yılın Sanatçısı için yaptığı konuşmasına aşağıdan göz atın!

Törende BTS, Coldplay ve “Butter” işbirliğiyle “My Universe” şarkısını seslendirdi.

İnanılmaz başarı için yürekten tebriklerimizi, BTS!

Kaynak:Allkpop