Nam Joo Hyuk Disney+ Dizisi “Vigilante”de Karanlık Bir Kahramanı Canlandırıyor

0
295

Aktör Nam Joo Hyuk’un yeni dizisi Vigilante, Busan Uluslararası Film Festivali’nde ilk kez sahneye çıkacak.

Bu yılın ekim ayında yayınlanacak yeni Disney+ orijinal dizisi “Vigilante”nin arkasındaki yapım ekibi, Nam Joo Hyuk ve diğerlerinin yer aldığı fotoğrafları yayınladı. Ayrıca dizinin 28. Busan Uluslararası Film Festivali’nin Ekran bölümüne resmi olarak davet edildiği de açıklandı.

“Vigilante”, ikili bir hayat süren Kim Ji Yong’un hikayesini anlatıyor. Gündüzleri kanunları savunan örnek bir polis akademisi öğrencisiyken, geceleri hukuk sisteminden kaçanları yargılayan kanunsuz bir adama dönüşüyor.

Dizi, CRG ve Kim Gyu Sam’in dünya çapında 370 milyondan fazla görüntülenme sayısına sahip olan oldukça popüler Naver webtoon’undan uyarlanmıştır.

Yönetmen koltuğunu Choi Jeong Yeol (Start-Up) alırken, “Miss Hammurabi” ve “The Devil Judge” gibi hukuk dizileriyle tanınan yazar Moon Yoo Seok da senarist olarak katkıda bulunuyor.

“Who Are You: School 2015”, “Weightlifting Fairy Kim Bok Joo”, “Start-Up” ve “Twenty-Five Twenty-One” gibi yapımlardaki çok yönlü oyunculuğuyla tanınan aktör Nam Joo Hyuk, dizinin kahramanı Kim Ji Yong rolünde ilgi çekici bir dönüşüm vaat ediyor.

“Healer” ve “Mad Dog” gibi dizilerdeki mükemmel performanslarıyla tanınan aktör Yoo Ji Tae, kanunsuzun peşinde olan soruşturma ekibinin başkanı Cho Heon olarak komuta eden bir karizma sergileyecek.

“The Roundup: No Way Out” ve “Stranger” gibi yapımlardaki derin karakter tasvirleriyle sürekli olarak övgü alan Lee Joon Hyuk, kanunsuzun suç ortağı Cho Kang Ok olarak tamamen yeni bir yüzünü sergileyecek.

Ayrıca “Through the Darkness”, “Escape from Mogadishu” ve “Emergency Declaration” gibi filmlerdeki dikkat çekici performanslarıyla tanınan saygın bir aktris olan Kim So Jin, kanunsuzu ilk kez dünyaya tanıtan yayın muhabiri Choi Mi Ryeo rolünü üstlendiğinde gerilimi artıracak.