“Marry My Husband”dan Park Min Young ve Na In Woo’nun Yer Aldığı Çarpıcı Düğün Fotoğrafları Yayınlandı

0
134

Dün gece en yüksek izlenme reytingleriyle sona eren “Marry My Husband”, izleyicilere Park Min Young ve Na In Woo’nun yürek hoplatan bir düğün fotoğrafını hediye etti!

20 Şubat gecesi tvN, kaderlerini değiştirip birbirleriyle evlenmenin tatmin edici meyvesini vermeye gelen “Marry My Husband” çifti Kang Ji Won (Park Min Young) ve Yoo Ji Hyuk’un (Na In Woo) fotoğraflarını yükledi.

Aynı adı taşıyan popüler web romanından uyarlanan “Marry My Husband”, en yakın arkadaşı Jung Soo Min (Song Ha Yoon) ve kocası Park Min Hwan’ın (Lee Yi Kyung) bir ilişkisi olduğuna tanık olan ve daha sonra kocası tarafından öldürülen kanser hastası Kang Ji Won’un intikam hikayesini anlatıyor. Kang Ji Won 10 yıl geçmişe gidince ve hayatta ikinci bir şans yakalayınca patronu Yoo Ji Hyuk ile birlikte intikam arayışına girer.

Aşağıdaki güzel düğün fotoğraflarına göz atın!

Dizi, 1 Ocak’taki ilk bölümünden bu yana izlenme oranlarını istikrarlı bir şekilde arttırdı. 10. bölümle birlikte reytingleri çift haneli rakamlara çıktıktan sonra, “Marry My Husband” reytinglerde yeni bir kişisel rekorla dizisini sonlandırdı.