Dizi Tanıtımı: Queen of Tears

0
2133

Adı: Queen of Tears | 눈물의 여왕
Tür: İş, Romantik, Dram
Yönetmen: Kim Hee Won , Jang Young Woo
Senarist: Park Ji Eun
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN
imdb: 9,4
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023 – 2024
Yayın Tarihi: 9 Mart 2024 – 28 Nisan 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: “Queen of Tears” dizisi, Queens Group mağazalarının “kraliçesi” olarak bilinen chaebol varisi Hong Hae In (Kim Ji Won) ile Yongduri’nin kırsal kesiminde doğup büyüyen Queens Group’un hukuk direktörü Baek Hyun Woo’nun (Kim Soo Hyun) karşı karşıya kaldıkları krize rağmen aşklarının nasıl mucizevi bir şekilde yeniden alevlendiğini konu alıyor.

Karakterler:

Baek Hyun Woo: Kim Soo Hyun dizide, Yongduri’nin kırsal kesiminde doğup büyüyen Queens Group’un hukuk direktörü Baek Hyun Woo karakterini canlandırıyor. Prestijli bir hukuk fakültesinden mezun olduktan sonra kariyer hayatında yükselir ve başarılı bir mevkiye ulaşır. Üstelik Hong Hae In ile evlenmesi herkesin onu kıskanmasına sebep olur. Ancak evliliklerinin üçüncü yılına girmek üzereyken beklenmedik bir kriz patlak verir.

Hong Hae In: Kim Ji Won ise Queens Group’un üçüncü nesil chaebol varisi olan Hong Hae In karakterini canlandırmaktadır. Zenginliğin içinde doğup büyüyen zarif bir kadındır. Mütevazi bir adam olan Baek Hyun Woo ile evlendikten sonra ışıltılı hayatının tadını çıkarır. Ön göremediği bazı olaylar yüzünden ise evlilik hayatı ışıltısını kaybetmeye başlar.

Yoon Eun Sung: Park Sung Hoon, yatırım becerisiyle tanınan eski bir analistten birleşme ve satın alma uzmanına dönüşen Yoon Eun Sung karakterini canlandırıyor. Uzun bir süre yurtdışında yaşadıktan sonra Queens Group ile bağlantı kurmak için Kore’ye geri döner.

Hong Soo Cheol: Kwak Dong Yeon, Hong Hae In’in küçük kardeşi ve Queens Group’un neşeli ve masum CEO’su Hong Soo Cheol karakterini canlandırıyor. Yıllarca inatçı kız kardeşiyle yaşadığı için onunla tamamen zıt bir kadınla evlenmeye karar vererek Cheon Da Hye ile evlenir.

Cheon Da Hye: Lee Joo Bin dizide, Hong Soo Cheol’un güzel eşi Cheon Da Hye rolünü canlandırıyor. Aile geçmişi ve zarif karakteri sayesinde kısa sürede Queens Group’un büyüklerinin sevgisini kazanır. Hong Soo Cheol ile tatlı ve güzel bir evlilik hayatları vardır.

FRAGMANLAR