BLACKPINK’ten Jisoo, Yeni Şirketi BLISSOO İçin Yeni Profilini Açıkladı

0
255

BLACKPINK’ten Jisoo, kişisel şirketi BLISSOO’nun kurulmasıyla heyecan verici yeni bir döneme giriyor ve solo etkinliklere cesur bir adım atıldığının sinyalini veriyor.

21 Şubat öğleden sonra, BLISSOO’dan bir temsilci bu yayına şunları duyurdu: “Bugün resmi web sitesini ve SNS kanallarını açıyoruz. Jisoo’nun hayranlarıyla aktif olarak etkileşim kurabileceği dinamik bir platform oluşturmayı amaçlıyoruz. Tek bir alanla sınırlı olarak Jisoo’nun pozitif enerjisini sergilemeyi ve izleyicilere farklı anlar sunmayı planlıyoruz.”

Ayrıca Jisoo da, kişisel Instagram hesabına yaptığı bir paylaşımda İngilizce olarak şunları yazdı: “Merhaba, ben Jisoo. BLISSOO ile yeni başlangıcımı paylaşmaktan heyecan duyuyorum. Her birinize neşe ve mutluluk getirmeye kendimi adadığım için, gelecekler için bizi izlemeye devam edin. Lütfen BLISSOO ile Jisoo’ya ve ayrıca BLACKPINK’e olan sevginizi ve desteğinizi göstermeye devam edin. Teşekkür ederim.”

Jisoo’nun solo girişimleri için yaratılan etiket BLISSOO, bu yeni girişimin başlangıcını işaretlemek için yüce mutluluk anlamına gelen Bliss kelimesini değerli bir hediyeye benzeyen sanatçının cazibesiyle birleştiriyor.

Şirketin resmi hesaplarını aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

Official Website: https://blissoo.co.kr
Twitter: https://twitter.com/officialBLISSOO
Instagram: https://www.instagram.com/blissoo_official
YouTube: https://www.youtube.com/@official_BLISSOO