Kolayca K-Pop İdolü Olabilecek 7 Aktör ve Aktris

Related Articles

Bir idolü ne idol yapar? Akla ilk gelen şey doğal olarak şarkı söylemektir, ancak dans ve görseller gibi diğer beceriler ve varlıklar da işe yarar. Bu yetenekler, saf eğlencemiz ve zevkimiz için, Kore’nin bazı yıldız oyuncuları ve aktrislerine yabancı değil. Aslında, bu çok yönlü sanatçılardan bir çoğu, zaman zaman kendi televizyon ve sinema eserlerinin birçok OST’sine seslerini veriyor.

Oyunculuk grubundan kimler kolayca K-pop idolü olabilir? Hadi bulalım!

1. Park Bo Gum

Hallyu’ya yeni girdiğimde Park Bo Gum’un bir idol olduğunu düşünmüştüm. Ve neden olmasın? Küçük ekranın dışında sesi, görünüşü ve eğlenceli becerileri var. Hatta oyuncu bir yıldan fazla bir süre “Music Bank”a ev sahipliği yaptı ve çoğu zaman büyüleyici vokaliyle seyirciye serenat yaptı. Ayrıca sesini “My Person” şarkısını söylediği Love in the Moonlight OST’sine de kanıtladı. 2020’de Park Bo Gum, “Blue Bird” adlı bir albümle solist olarak çıkış yaptı. Kariyeri boyunca hayranlarının idolü olmasına rağmen, K-pop idolü olmaktan sadece bir adım uzakta olduğunu söyleyebilirim.

2. Kim Yoo Jung

Ülkenin küçük kız kardeşi olarak adlandırılan Kim Yoo Jung, çocukluğundan beri başarılı bir kariyere sahip. Doğal olarak zengin filmografisi ve kazandığı ödüller de buna tanıklık ediyor. Ama kemerinin altında sahip olduğu tek şey bu değil. Aslında oyuncu yıllar boyunca çeşitli vesilelerle hayranlarıyla paylaştığı altın vokallerin gururlu sahibidir. “After Love”, “ Love Cells ” OST’sinin bir parçası olan şarkılarından biridir . Ayrıca onu kolayca bir K-pop grubunun görseli haline getirebilecek güzel bir yüzle kutsanmış.

3. Seo Kang Joon

Seo Kang Joon’un dramalarından herhangi birini izlerseniz, onun akıllara durgunluk veren piyano becerilerine sahip olduğunu bilirsiniz. Hatta çığır açan rolü olan Cheese In The Trap’teki rolüyle hünerini sergiledi . O zamandan beri oyunculuk kariyeri oldukça aktif oldu ve “You Are My Love” dizisini “ Are You Human Too?” çekti. Teknik olarak konuşursak, Seo Kang Joon, 5urprise adlı bir aktör grubunun parçasıydı. Genellikle sonradan oyuncu olan idol gruplarının aksine, 5urprise oyuncu olarak çıkış yaptı ve daha sonra grup olarak bir single yayınladı.

4. Park Bo Young

Park Bo Young, geçtiğimiz on yılda birçok başrolü üstlendi. Zekiliği, espri anlayışı ve genel olarak hipnotize edici kişiliğiyle tanınan aktris, idol olmak için mükemmel bir aday gibi görünüyor. Tabii ki, idol potansiyelini taçlandıran tek şey, K-drama OST’lerine bahşettiği duygulu sesi değil. Hatta erkek grubu SPEED ile birlikte bir şarkıda yer aldı, bu yüzden idollerin izinden yürüdüğünü söyleyebilirsiniz.

5. Park Seo Joon

Kariyeri büyük ölçüde kendisi için konuşan bir başka aktör de Park Seo Joon. Üstlendiği her rolle kişiliğini değiştiren ve sadık bir fandomla kutsanan, bir idolün eğlenceli potansiyeline sahip olduğunu söylemek doğru olur. Ayrıca, birkaç müzik videosu görüntüsü alarak, daha çok sessiz filmleri andıran müzik video sinematografi sürecine aşina olmasını sağladı. Ve elbette, bir numaralı kriteri, K-dizilerinin OST’lerinde tekrar tekrar gösterdiği şarkı söyleme yeteneğidir.

6. Park Min Young

Park Min Young, zengin bir filmografisi olan ve müzik videosu görünümlerine oldukça aşina olan bir başka popüler aktris. Vokalini OST’lere sesini ödünç verdiğine dair bir işaret olmasa da hayran toplantıları onun idol şapkasını takmak için gerekenlere sahip olduğunu doğrulayabilir. Ayrıca, Park Min Young bazı ciddi hamleler de yapmıştı ve hayranları için 1Million Dance Studio dansçısı ve koreografı May J Lee ile ortak bir çalışma yürütmüştü.

7. Ji Chang Wook

Ji Chang Wook bir aktör olmasaydı, bir idol olarak tam yerine otururdu. Aksiyon dolu sinematografisinin aksine oyuncu, uzun yıllar dinleyebileceğiniz huzur verici bir sese sahip. Aslında, müzikal tiyatro da yapıyor, yani vokalleri sadece replik okumaktan daha fazlası için kullanılıyor. OST açısından, rol aldığı hemen hemen her K-dizisine katıldığını söylemek doğru olur. Ve eğer Ji Chang Wook’un fiziksel özelliklerini değerlendirecek olursak, her şeye sahip olduğunu ve bir liderin yerini kolayca doldurabileceğini söyleyelim. Ben sadece gördüğümü ​​söyledim.

Veee BONUS:

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories