Dizi Tanıtımı: The Atypical Family

0
228

Adı: The Atypical Family | Although I Am Not a Hero | Not A Hero | 히어로는 아닙니다만
Tür: Aksiyon, Psikolojik, Romantik, Fantastik
Yönetmen: Jo Hyun Taek
Senarist: Joo Hwa Mi
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: JTBC
imdb:
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023-2024
Yayın Tarihi: 4 Mayıs 2024 – 9 Haziran 2024
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, gerçekçi sorunlar yaşadıktan sonra güçlerini kaybeden doğaüstü bir ailenin hikayesini anlatmaktadır. Depresyon, uykusuzluk, bulimia ve akıllı telefon bağımlılığı gibi günümüzün sorunları nedeniyle kendi güçlerini kaybeden aile üyeleri ile karşılaşan Do Da He onların hayatlarına dokunur.

Karakterler:

Bok Gwi Joo: Jang Ki Yong dizide, depresyon yüzünden psişik gücünü kaybeden Bok Gwi Joo’yu canlandırıyor. Bok Gwi Joo, ilginç yeteneği sayesinde geçmişte mutlu olduğu günlere dönebilmektedir. Bu yüzden geçmişi değiştiremez ve sadece mutluluklarına takılıp kalır. Depresyona girdikten sonra özel güçlerini de kaybeden Bok Gwi Joo, kendisi ve ailesi ile iletişim kuran Do Da He ile karşılaşır. Do Da He onlarla yaşamaya başlar ve hayatlarına dokunur.

Do Da Hae: Chun Woo Hee dizide şüpheli bir kadın olan Do Da Hae’yi canlandırıyor. Do Da Hae, depresyondan muzdarip Bok Gwi Joo ve uykusuzluk, bulimia ve akıllı telefon bağımlılığı nedeniyle yeteneklerini kaybeden diğer aile üyeleriyle karşılaşır. Böylece Do Da Hae onlarla birlikte yaşar.

Bok Man Heum: Go Doo Shim dizide, rüyalarında geleceği görme yeteneğine sahip olan Bok Man Heum karakterini canlandırıyor. Her ne kadar dayanıklı ve kararlı yapısı sayesinde ailenin bel kemiği olsa da yaşadığı uyku problemleri yüzünden özel gücünü kaybeder.

Bok Dong Hee: Claudia Kim (Kim Su Hyun) dizide yaşadığı bulimia yüzünden uçma yeteneğini kaybeden Bok Gwi Joo’nun kız kardeşini canlandırıyor. Ön görülemez bir karakteri vardır.

Bok Yi Na: Park So Yi dizide Bok Gwi Joo’nun sevimli kızı Bok Yi Na karakterini canlandırıyor. Özel güçleri henüz açığa çıkmamıştır.

Eom Soon Ku: Oh Man Seok dizide tüm ailede özel güçlere sahip olmayan tek kişi olan Eom Soon Ku karakterini canlandırıyor. Şefkatli bir baba figürü olarak ailesine özenle bakmaktadır.

FRAGMANLAR