K-Dramalarda Güçlü, Profesyonel ve Gösterişli Kadınların 9 Moda Tarzı

Related Articles

Renkli Takım Elbise

“ One The Woman ” da Honey Lee , sert konuşan bir savcı olan Jo Yeon Joo ve aniden ortadan kaybolan bir chaebol ailesinin kızı Kang Mi Na olarak modayı (ve belayı) ikiye katlıyor. Zıt kişiliklere sahip ama ortak bir yanı olan iki karakteri de oynuyor: harika bir stil anlayışı. Zengin ailesiyle parlak baskılarda Kang Mi Na olarak karışırken, iş arkadaşlarıyla Jo Yeon Joo olarak çarpıcı parlak renkli takım elbise içinde buluşuyor.

Sonra Jeon Yeo Bin var – 2021’in çıkış yapan lider kadınını kim unutabilir? “Vincenzo”da, sıkıcı olmayan iş elbiseleri içinde havalı ama hoş hisler veriyor. Takım elbiselerinin pastel renkleri ve benzersiz kesimleri onu sıra dışı ve çarpıcı kılıyor.

Modern Monokromlar

Memlekete şık, kozmopolit bir tarz getirmek söz konusu olduğunda, “Hometown Cha Cha Cha” da Yoon Hye Jin ( Shin Min Ah tarafından oynanıyor) en iyisidir. En yeni çantalar, modaya uygun aksesuarlar ve iddialı parçalar ile tek renkli renklerde öne çıkıyor. Bir diş hekimi olarak profesyonel bir görünüme sahiptir ancak her zaman benzersiz bir dokunuş katmayı garanti eder.

Kadınsı Giyim

“Mine”da Jung Seo Hyun ( Kim Seo Hyung tarafından oynanıyor), yumuşak ve sert unsurlarla karıştırılmış akıllı takım elbiseler içinde varlığını sunuyor. Yumuşaklık ipek kumaşlardan, zariflik ise aerodinamik parçalarla dengelenen ince renklerden gelir. Chaebol bir ailenin ilk oğluyla evli, zeki, güçlü bir kadındır. İnançlarında güçlü kaldığı için omuzlarına çok fazla sorumluluk yüklenir.

Çok Temel Olmayan Temel Bilgiler

Büyük bir moda markasının tasarımcısı olan Ha Young Eun ( Song Hye Kyo tarafından canlandırılıyor ) “ Now We Are Breaking Up ”da doğuştan gelen bir moda anlayışına ve kusursuz bir tarza sahip olmaktan kendini alamıyor. Yaratıcı yönetmen olarak hem sahne arkasında hem de sahne önünde çalışıyor, bu nedenle pratik, klasik ve onu gündüzden geceye taşıyabilecek kıyafetler giymeyi tercih ediyor. Nötr tonlar ve çok az baskı ile temiz ve basit tutuyor ve stilini zamansız yapan da bu.

Abartısız Lüks

Zengin bir aile tarafından büyütülen Cha Mi Jo ( Son Ye Jin tarafından oynanıyor ) “Thirty-Nine”da her şeye sahiptir: dermatolog olarak gelişen bir kariyer, harika arkadaşlar ve şık bir gardırop. Ayrıca minimal bir stille basit tutuyor, ancak her parça bir tasarımcı markasından geliyor gibi görünüyor. Kesinlikle zarif bir zevki var!

Kabarık Omuzlar

“Penthouse” serisinin nihai kötü kadını, stiliyle nasıl manipüle edileceğini ve gözdağı vereceğini biliyor. “ The Penthouse 3 ”te Cheon Seo Jin ( Kim So Yeon tarafından canlandırılıyor ) günlerce güçlü omuzlara ve akıllara durgunluk veren bir modaya sahip, bu da onu ekrandaki en büyüleyici karakterlerden biri yapıyor.

Yumuşak ve Sofistike

Profesyonel giyinme söz konusu olduğunda, Park Min Young her zaman ilk sırada gelir. “Forecasting Love and Weather”da Jin Ha Kyung’u canlandırıyor, iyi kalpli bir lider ve her zaman elinden gelenin en iyisini (ve tarzını) ortaya koyan sevecen bir kız arkadaş. Onun vazgeçilmez parçalarından biri, ofis ve tarihi gibi görünen ön şeritli bluz ve pantolon takımıdır!

Sanatsal ve Vintage esintili

“Dali and Cocky Prince,” Kim Dali ( Park Gyu Young tarafından oynanır ) sanat galerisi endüstrisinde çalışan prestijli bir ailenin tek çocuğudur. Bu arka plan, hem taze hem de güzel olan biraz eksantrik ama yaratıcı modasını yansıtıyor!

It-Girl Modası

“Our Beloved Summer”da ünlü bir ünlü olan NJ’yi oynayan Noh Jung Ui, şık kıyafetleri için son trend aramaların başında geliyor. Fırfırlı bir üst gibi klasik parçaları şort ve bot gibi modern stiller ile kombinleyerek güncelliyor ve kıyafetlerini havalı güneş gözlükleri ve deri dokunuşlarla tamamlıyor.

“ The One and Only ”de ünlü sosyal medya fenomeni Sung Mi Do (Red Velvet’ten Joy tarafından canlandırılıyor ) en yeni markalar ve tasarımcı ürünleriyle her zaman trendde. Burada onun tarzı hem “genç şık” hem de “feminen şık”.

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories