Hit Dizi “Strong Woman Do Bong Soon”un 2. Sezon Fragmanı Yayınladı Ve Yayın Tarihi Açıklandı

0
7321

Uzun zamandır merakla beklenen “Strong Woman Kang Nam Soon”un 7 Ekim‘de gösterime girmesi planlanıyor.

Strong Woman Kang Nam Soon, Gangnam’da ortaya çıkan uyuşturucu bağlantılı bir suçun ardındaki gizemleri çözen, insanüstü güce sahip üç olağanüstü kadının hikayesini anlatan bir suç-komedi dizisidir.

Kadın süper kahraman hikayelerine yeni kapılar açan Strong Woman Do Bong Soon’dan altı yıl sonra Strong Woman serisi, evrenini genişletmek için geri dönüyor. Dizi, Kore dizilerinde kadın süper kahraman hikayelerinin başlangıcının ardındaki çığır açan yazar Baek Mi Kyung ve yönetmen Kim Jung Shik arasındaki işbirliği sayesinde, yapım aşamasında bile büyük ilgi topladı. Oyuncu kadrosunda Lee You Mi, Kim Jung Eun ve Kim Hae Sook yer alıyor. Aktrislere aynı derecede yetenekli oyuncular Ong Seong Wu, Byeon Woo Seok, Lee Seung Joon ve Park Young Tak da katılıyor.

Bunun ışığında ilk teaserın yayınlanması hayranlar arasında heyecan yarattı. Fragman bu üç rakipsiz kadının olağanüstü gücüne bir bakış sunuyor. Kang Nam Soon (Lee You Mi) – Do Bong Soon’un 6. kuzeni – Gangnam’ı korumaya gelir ve tıpkı Bong Soon gibi o da güçlü bir adalet duygusuna sahiptir.

Kang Nam Soon’un annesi Hwang Geum Joo (Kim Jung Eun) ve yine muazzam bir güçle donatılmış annesi Gil Joong Gan’ın (Kim Hae Sook) auraları bile dikkat çekicidir. Üç kuşaktan oluşan güçlü kadınların (bir büyükanne, onun kızı ve torunu) komedi suç çözme macerası, gelişen hikaye hakkında merak uyandırıyor.

Strong Woman Kang Nam Soon’un 7 Ekim’de gösterime girmesi planlanıyor. Aşağıdaki teaser’ı izleyin.