EXO’dan Baekhyun, Xiumin Ve Chen SM Entertainment İle Anlaşmaya Vardı + Ortak Açıklama Yayınladı

Related Articles

EXO’dan BaekhyunXiumin ve Chen, SM Entertainment ile bir anlaşmaya vardı!

19 Haziran’da SM Entertainment, üç EXO üyesiyle aralarındaki farklılıkları çözdüklerini ve sözleşmeleriyle EXO olarak ilerlemeye karar verdiklerini belirten ortak bir bildiri yayınladı.

Açıklamalarının tamamını aşağıda okuyun:

Merhaba, biz SM Entertainment.

Ajans ve ajansın sanatçıları Byun Baek Hyun, Kim Jong Dae ve Kim Min Seok (bundan böyle “üç sanatçı” olarak anılacaktır) arasındaki ortak açıklama aşağıdadır.

Son zamanlarda, ajans ve ajansın sanatçıları, farklı duruşlarımızla ilgili sorunları kamuoyu önünde gündeme getirmeye devam ettiler. Bununla ilgili olarak, ajans ve üç sanatçı, EXO’yu destekleyen birçok insanı endişelendirdikleri için içtenlikle özür diliyor.

Daha sonra ajans ve üç sanatçı, tüm konuları samimi bir şekilde tartıştığımız bol bol zaman geçirdi. Bu sayede yanlış anlaşılmalardan kaynaklanan farklılıkları giderdik ve karşılıklı olarak dostane bir anlaşmaya vardığımızı memnuniyetle bildiririz. Organize beyanımız aşağıdaki gibidir.

İlk olarak, ajans ve üç sanatçı, EXO’nun programlanmış faaliyetlerini daha aktif ve sürekli olarak yürütürken, belirli bölümlerin tartışılması ve düzeltilmesi sürecinde sözleşme ilişkisini kabul edecek ve sürdürecektir.

Ajans dikkatle dinledi ve üç sanatçının tüm düşüncelerini anladı ve bu konudaki görüşümüzü de ayrıntılı olarak iletti. Üç sanatçı da gönüllerini açtı ve sanatçı sözleşmeleri konusundaki tutumumuzu anladılar. Bu nedenle ajans ve üç sanatçı, karşılıklı olarak eşit bir tartışma ve düzeltme süreci yürütecek ve gelecekteki ilişkimizi daha da güçlendirme sözü verdik. Ayrıca ajans, her sanatçının bireyselliğini tam olarak sergilerken yeni yollarla tanıtım faaliyetleri yürütebilmesi için üç sanatçıyı destekleyecektir.

İkinci olarak, üçüncü bir kişinin müdahalesi konusunda bir yanlış anlaşılma olduğunu belirtmek isteriz.

Ajans başlangıçta üçüncü bir şahsın üç sanatçıya haksız niyetle yaklaştığına dair bir ihbar aldı ve anlaşmazlığın ana sebebinin bu olduğunu belirttik. Ancak, bu tartışma sayesinde, üçüncü bir şahsın müdahil olduğu konusunda bir yanlış anlaşılma olduğunu öğrendik. Bu vesileyle, duyurumuzla ilgili endişelere neden oldukları için ilgililerden özür dilemek istiyoruz.

Ajans ve üç sanatçı, EXO’ya güvenen ve onu bekleyen üç sanatçının yanı sıra hayranlardan ve EXO üyelerinden özür dilemek istiyor ve yanımızda olan birçok insanın desteğini geri ödemek için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Son olarak, bu olay aracılığıyla, SM 3.0’ın lansmanından sonra ajansımızın büyüme yönünün yanı sıra sanatçıların kişisel kaygıları hakkında da düşünebildik. Hayranların desteği sayesinde SM 3.0’ın geleceğini daha gelişmiş ve olgun bir şekilde planlamak istiyoruz. SM 3.0’ın değişen ve gelişen yeni değerleri altında, sanatçılarımızla karşılıklı işbirliğini ve saygıyı daha da güçlendirip sağlamlaştıracağız.

Teşekkür ederiz.

Daha önce 1 Haziran’da EXO’dan Baekhyun, Xiumin ve Chen’in SM Entertainment’a özel sözleşmelerinin feshi hakkında bilgi verdiği duyurulmuştu ve SM buna  ayrıntılı  bir açıklamayla yanıt vermişti. Baekhyun, Xiumin ve Chen’in yasal temsilcisi, 2 Haziran’da SM’nin iddialarını çürüten ek bir bildiri yayınladı.

 

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories