Ji Chang Wook ve Shin Hye Sun, “When The Camellia Blooms” Yönetmeninin Yeni Romantik Dramasında Oynayacaklar

0
386

Ji Chang Wook ve Shin Hye Sun yeni bir romantik dizide birlikte oynayacaklar!

19 Haziran’da JTBC, iki oyuncunun yakında çıkacak olan “Welcome to Samdalri” dramasında başrolleri oynayacağını doğruladı.

“When the Camellia Blooms” yönetmeni Cha Young Hoon’un yönettiği “Welcome to Samdalri”de Ji Chang Wook, sakinlerini korumak için tüm hayatı boyunca Jeju Adası’ndaki memleketinde sadakatle kalmış bir adam olan Jo Yong Pil’i canlandıracak.

Jo Yong Pil, haenyeo (geçinmek için deniz canlılarını toplayan kadın dalgıç) olarak çalışan annesini genç yaşta yanlış bir hava durumu raporu nedeniyle kaybettikten sonra, bir hava tahmincisi olmaya ve şehrin büyüklerini korumaya karar verir. Bununla birlikte tutkusu ve yanlış bilgilerin yayılmasına izin vermeyi reddetmesi, ona iş yerinde patronuyla tartışmaktan korkmayan inatçı bir baş belası olarak itibar kazandırır.

Bu arada Shin Hye Sun, yakın çocukluk arkadaşı Jo Yong Pil ile birlikte büyüyen Jo Sam Dal’ı canlandıracak. Memleketi Samdalri’de kalmaktan memnun olan Jo Yong Pil’in aksine Jo Sam Dal, küçük kasabalarından çıkıp Seul’e taşınmayı görev edinir.

Seul’de adını Jo Eun Hye olarak değiştiren Jo Sam Dal, yıllarca moda fotoğrafçılığı endüstrisinde asistan olarak çalıştıktan sonra sonunda başarılı olur ve zirveye ulaşır. Ancak, inşa etmek için çok çalıştığı her şey göz açıp kapayıncaya kadar çöktüğünde, insanların onu Eun Hye olarak değil hâlâ Sam Dal olarak tanıdığı Samdalri’ye geri döner.

Jo Yong Pil ve Jo Sam Dal, küçükken yakın olsalar da bir zamanlar ayrılmaz ikili olan bu arkadaşlar, onları ayıran bir olay nedeniyle artık birbirleriyle iletişim halinde değillerdir. Ancak Jo Sam Dal, Samdalri’ye döndüğünde, bir zamanlar birbirlerine duydukları uzun süreli sevginin çok kolay bir şekilde geri geldiğini fark ederler.

“Welcome to Samdalri”nin şu anda 2023’ün ikinci yarısında prömiyer yapması planlanıyor.

Ji Chang Wook ve Shin Hye Sun’ı bu yeni dizide göreceğiniz için heyecanlı mısınız?