Dizi Tanıtımı: Why Her

0
248

Adı: Why Her | Why Oh Soo-Jae? | 왜 오수재인가?
Tür: Romantik, Dram, Melodram
Yönetmen: Park Soo-Jin
Senarist: Kim Ji-Eun
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: SBS, Viki, ViuTV
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 3 Haziran 2022 – 23 Temmuz 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, hayatı boyunca sadece başarılı olmak için çabaladıktan sonra içinde bir boşlukla yaşayan soğuk kalpli avukat Oh Soo Jae (Seo Hyun Jin) ve onu korumak için her şeyi göze almaya hazır olan hukuk öğrencisi Gong Chan’in (Hwang In Yeop) etrafında dönmektedir.

Karakterler:

Oh Soo Jae: Seo Hyun Jin, huysuz ve acımasız bir profesör olan Oh Soo Jae rolünü üstlenmektedir. Önde gelen TK Hukuk Bürosunun en genç as ortağıdır. Kendi alanında oldukça başarılıdır ancak davalarından biri beklenmedik bir şekilde sonuçlanınca rütbesi düşürülür ve yerel bir hukuk okuluna yardımcı doçent olarak girer. Firmadaki eski pozisyonuna kavuşabilmek için elinden gelenin en iyisini yapar ancak bazı acıları peşini bırakmaz. Bu sırada yolu üniversite öğrencisi olan Gong Chan ile kesişir ve acıları azalmaya başlar. Böylece hayatının yönünü değiştirmeye karar verir ve kendisini sevmeyi öğrenir.

“Why Her?” (2022 Drama): Cast & SummaryGong Chan: Hwang In Yeop, Gong Chan rolünü canlandırmaktadır. Seojung Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde birinci sınıf öğrencisi ve bir bar sahibidir. Geçmişte yanlışlıkla bir suçla itham edilmesi sonucunda Oh Soo Jae ile tanıştı. İşlemediği bir suçtan hapis yattıktan sonra suçlamalardan aklanır ve hukuk fakültesinde profesör olan Oh Soo Jae ile tekrar bir araya gelir.

“Why Her?” (2022 Drama): Cast & Summary

FRAGMANLAR