Dizi Tanıtımı: Vincenzo

Related Articles

Adı: Vincenzo | 빈센조
Tür: Dram, Hukuk, Suç, Romantik, Kara Mizah
Yönetmen: Kim Hee-Won
Senarist: Park Jae-Bum
Yapımcı: Studio Dragon, Logos Film
Yayıncı: tvN – NETFILX
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Günleri: Cumartesi – Pazar
Gösterim Süresi: 75 dakika
Ülke: Güney Kore

Oyuncular: Song Joong Ki, Jun Yeo Bin, Tamam Taec Yeon, Kwak Dong Yeon, Jo Han Chul, Kim Yeo Jin, Kwon Seung-Woo, Hong Seo-Joon, Lim Chul-Soo, Ri Woo-Jin 

Konusu: Dizi, öksüz ve yetim olan Park Joo Hyeong, küçük yaşta evlat edinildikten sonra İtalya’ya gider. İtalya’da kimliği değiştirilir. Vincenzo Cassano adını alır. Yetişkin olduğunda, mafya için danışman olarak çalışan bir avukat olur. Mafya grupları birbirleriyle savaştığı için Güney Kore’ye gider. Orda Avukat Hong Cha Young, bir davayı kazanmak için her şeyi yapacak bir avukattır. Bizim oğlan hırslı olan Hong Cha Younguna aşık olur. Ve olaylar başlar.

KARAKTERLER:

Song Joong-Ki: Dizide bir avukat olan Vincenzo Cassano karakterini canlandırmaktadır. Eşsiz bir müzakere becerisine ve karizmaya sahiptir. Tamamen intikamını almaya odaklanmıştır.

Jeon Yeo-Bin: Dizide bir avukat olan Hong Cha-Young karakterini canlandırmaktadır. Kore’nin en iyi hukuk firması olan Woosang’ın en iyi avukatlarından birisidir. İyi ya da kötü olmalarından ziyade, bir kişinin içinde bulunduğu durumun, ne kadar avantajlı ya da dezavantajlı olduğuna daha dikkat etmektedir. Bir davayı kazanmak için her şeyi yapacak bir avukattır.

Taecyeon: Dizide Woosang hukuk firmasında stajyer olarak çalışan Jang Jun-Woo karakterini canlandırmaktadır.

Fragmanlar:

Vincenzo 빈센조 [Current] - Page 6 - Joseon Jives - JangHaven

İzleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler dilerim. 🙂

nedrgif Tumblr posts - Tumbral.comMore on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories