Dizi Tanıtımı: Sisyphus: The Myth

Related Articles

Adı: Sisyphus: The Myth | 시지프스: The Myth
Tür: Aksiyon , Gerilim , Gizem , Drama , Bilim Kurgu , Fantastik
Yönetmen: Jin Hyeok
Senarist: Lee Je-In, Jeon Chan-Ho
Yapımcı:  Jung Seung-son, Park Joon-seo, Park Sang-eok
Yayıncı: JTBC – NETFLIX
Yapım Şirketi: JTBC Studios
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 17 Şubat 2021 – 8 Nisan 2021
Yayın Günleri : Çarşamba & Perşembe
Gösterim Süresi: 60 dakika
Ülke: Güney Kore

Oyuncular: Jo Seung Woo, Park Shin Hye, Sung Dong Il, Tae In Ho, Chae Jong Hyeop, Jung Hye In, Tae In-Ho, Lee Yeon-Soo, Go Yoon, Heo Joon-Seok, Lee Ju-Mi, Lee Jae-Won, Jeon Kuk-Hwan, Seo Yi-Soo,Kim Jong-Tae

Konusu: Quantum and Time’ın kurucularından biri olan Han Tae Sul, en yüksek düzeyde kodlama becerisine ve mühendis moda anlayışından daha üstün görünen olağanüstü görünüme sahip dahi bir mühendistir. Quantum and Time, yenilikçi başarılarından dolayı “Güney Kore Mühendislik Endüstrisinin Mucizesi” olarak adlandırılan birinci sınıf bir şirkettir. Gerçekte, Tae Sul, on yıl önce kardeşinin ölümünden sonra şirketinin hisselerinin sürekli dalgalanmasına neden oldu. Birgün kardeşinin ölümünün inanılmaz gerçeğine tanık olduktan sonra tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Kang Seo Hae, binadan binaya zıplayabilen, büyük yapılı adamlarla çıplak elleriyle savaşabilen, silah atabilen ve patlayıcı yerleştirebilen bir askerdir. Gangsterler ve savaş ağaları arasında yaşarken öğrendiği hayatta kalma becerileriyle, Han Tae Sul’u bulmak için tehlikeli bir yola koyulur. Kısaca konusu; Dizi, dahi bir mühendis ve onu kurtarmak için gelecekten gelen bi kızın yaiadıkları olayları anlatmakta.

KARAKTERLER:

Cho Seung-Woo: Dizide ‘Quantum and Time’ adlı bir şirketin kurucu ortağı , dahi bir mühendis Han Tae-Sool karakterini canlandırmaktadır.

Park Shin-Hye: Dizide elit bir savaşçı olan Kang Seo-Hae karakterini canlandırmaktadır. 

Fragmanlar:

Cho Seung-Woo | Explore Tumblr Posts and Blogs | Tumgir

İzleyecek olanlara şimdiden iyi seyirler dilerim. 🙂


More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories