Dizi Tanıtımı: Taxi Driver 2

0
238

Adı: Taxi Driver 2 | 모범택시2
Tür: Aksiyon, Gerilim, Gizem, Suç
Yönetmen: Lee Dan
Senarist: Oh Sang Ho
Yapımcı Şirket:
Yayıncı: SBS
imdb:
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022-2023
Yayın Tarihi: 17 Şubat 2023 – 8 Nisan 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, kanunların korumadığı mağdurlara hizmet veren ‘Rainbow Taxi’ adlı bir taksi şirketinin etrafında dönmektedir. ‘Rainbow Taxi’ sıradan bir taksi şirketi değildir. Şirket özel bir ‘intikam çağrı’ hizmeti sunmaktadır. Müşterileri intikam almalarını isterlerse, ‘Rainbow Taxi’ çalışanları müşterilerinin bu isteklerini yerine getirmektedir.

1- Dizi, 2021 yılında yayımlanan “Taxi Driver”ın devamıdır.

Karakterler:

Kim Do Ki: Lee Je Hoon dizide ‘Rainbow Taxi’ şirketinin bir taksi şoförü olan Kim Do Ki karakterini canlandırmaktadır. Deniz Harp Okulu’ndan mezunu olan eski bir özel kuvvetler subayıdır. Annesi bir seri katil tarafından öldürüldükten sonra hayatı değişmiştir. Güçlü sezgilere, sarsılmaz bir cesarete ve birden fazla kişiyi aynı anda etkisiz hale getirebilecek bir dövüş yeteneğine sahip birisidir.

Taxi Driver 2

Jang Sung Cheol: Kim Eui Sung dizide ‘Rainbow Taxi’ şirketinin CEO’su olan Jang Sung Cheol karakterini canlandırmaktadır. Mağdurlara karşı sıcak ve nazik birisidir. Ancak konu failleri bulmaya geldiğinde kesinlikle acımasızdır.

Taxi Driver 2

Go Eun: Pyo Ye Jin dizide ‘Rainbow Taxi’ şirketinin bir çalışanı olan Go Eun karakterini canlandırmaktadır. Gerçekte bir hackerdır ve insanların kişisel bilgilerini bulma ve ifşa etme konusunda yeteneklidir. CCTV’den akıllı telefonlara ve bilgisayarlara kadar tüm dijital cihazları kullanma konusunda bir uzmandır. İş üzerindeyken Kim Do Ki’nin (Lee Je Hoon) gözleri ve kulakları gibi olur.

Taxi Driver 2

FRAGMANLAR