Dizi Tanıtımı: Strong Girl Namsoon

0
230

Adı: Strong Woman Gang Nam Soon | Strong Girl Nam Soon | 힘쎈여자 강남순
Tür: Aksiyon, Romantik, Komedi, Fantastik
Yönetmen: Kim Jung Shik
Senarist: Baek Mi Kyeong
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: JTBC
imdb:
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022-2023
Yayın Tarihi: 7 Ekim 2023 – 26 Kasım 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: 2017 draması “Strong Woman Do Bong Soon”un devamı olan dizi, Do Bong Soon’un muazzam bir güce sahip olan uzaktan kuzeni Kang Nam Soon etrafında dönmektedir. Tıpkı annesi Hwang Geum Joo ve büyükannesi Gil Joong Gan’un sahip olduğu büyük gücü eşliğinde, Gangnam merkezli yeni uyuşturucu suçlarını ortaya çıkarır.

Karakterler:

Kang Nam Soon: Lee Yoo Mi, Kang Nam Soon karakterini canlandırmaktadır. Kaprisli ve neşeli genç bir kadın olan Kang Nam Soon’un büyük bir gücü vardır. Üstelik çocukken Moğolistan’da kaybolur ve şimdi bir yetişkin olarak ailesini bulmak için Gangnam’a geri döner.

Kang Hee Shik: Ong Seong Woo dizide, Gangnam’da uyuşturucuları araştıran gizli bir soruşturma ekibinin dedektifi olan Kang Hee Shik rolünü üstlenmektedir.

Ryu Shi Oh: Byeon Woo Seok dizide, büyüleyici bir kötü adam olan Ryu Shi Oh’u canlandırmaktadır.

Gil Joong Gan: Kim Hae Sook, Kang Nam Soon’un anneannesini canlandırmaktadır. Majangdong’da bir kasap olarak çalışmaktadır ve aynı zamanda Gangnam’da uyuşturucuya karşı savaşan gizli bir soruşturma ekibinin üyesidir.

Hwang Geum Joo: Kim Jung Eun dizide, kayıp kızını bulmak için takıntılı derecede iyi işler yapan zengin ve dürüst bir kadın olan Hwang Geum Joo karakterini canlandırmaktadır.

FRAGMANLAR