“Strong Woman Do Bong Soon” Yıldızları Park Hyung Sik ve Park Bo Young “Strong Girl Namsoon” İçin Yeniden Bir Araya Geliyor

0
599

“Strong Woman Do Bong Soon” dizisinin yıldızları, altı yıl sonra dizinin spin-off’u için yeniden bir araya geldi!

Popüler drama “Strong Woman Do Bong Soon”un bir yan hikayesi olan “Strong Girl Namsoon“, Gangnam bölgesinde meydana gelen uyuşturucuya bağlı suçları araştırırken inanılmaz bir güçle doğan üç kuşak kadın hakkında bir komedi dizisi.

Lee Yoo Mi, Do Bong Soon’un (Park Bo Young’un) ikinci kuzeni Kang Nam Soon rolünü üstleniyor; ailesini bulmak için Moğolistan’dan uçan, inanılmaz bir güce sahip, eksantrik ve canlı bir kişi. Kim Jung Eun, Gangnam’da güçlü bir adalet duygusuna sahip bir para kralı olan Kang Nam Soon’un annesi Hwang Geum Joo’yu canlandırıyor. Son olarak Kim Hae Sook, Majang mahallesinde yaşayan bir efsane olan Kang Nam Soon’un anneannesi Gil Joong Gan’ı canlandırıyor.

Yeni yayınlanan fotoğraflarda Ahn Min Hyuk (Park Hyung Sik) ve Do Bong Soon’un geri dönüşü yer alıyor ve izleyicilerin dikkatini çekiyor. Bilinmeyen bir nedenden dolayı Do Bong Soon polis karakolunda soruşturuluyor. Kısa süre sonra Ahn Min Hyuk şok içinde polis karakoluna dalıyor.

Ahn Min Hyuk, Do Bong Soon’un yanağını okşayarak onu rahatlatıyor ve Do Bong Soon ona gülümseyerek sevimli çiftin kimyasını sergiliyor.

Gil Joong Gan, Do Bong Soon ve Ahn Min Hyuk arasındaki üçlü buluşma da izleyicilerin merakını uyandırıyor. Gil Joong Gan görkemli bir aura yayarak polis karakoluna girer.

Do Bong Soon ve Ahn Min Hyuk’la el sıkışıyor ve onlara baş parmağını kaldırıyor.

Yapım ekibi şunları belirtti: “‘Strong Girl’ serisini başlatan Park Bo Young ve Park Hyung Sik’in özel görünümü anlamlı. Güçlü çift Do Bong Soon ve Ahn Min Hyuk’un geri dönüşü heyecan verici kimyayı sergileyecek. Tek güçlü ailenin buluşması da keyifli bir şekilde gerçekleşecek, bu yüzden lütfen sabırsızlıkla bekleyin.”

“Strong Girl Namsoon”un bir sonraki bölümü 14 Ekim’de Kore’ye saat 22:30’da yayınlanacak.