Dizi Tanıtımı: My Name

Related Articles

Adı: My Name | Undercover | 언더커버
Tür: Dram, Aksiyon, Suç
Yönetmen: Kim Jin-Min
Senarist: Kim Ba-Da
Yapım Şirketi: Studio Santa Claus
Yayıncı: Netflix
imdb: 8,9
Bölüm Sayısı: 8
Yapım Yılı: 2020 – 2021
Yayın Tarihi: 15 Ekim 2021
Yayın Günleri ve Saati: Cuma
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu:Dizi, babasının ölümüyle ilgili gerçeği öğrenmek için bir organize suç çetesine katılan Yoon Ji-Woo’nun (Han So-Hee) etrafında dönmektedir. Yoon Ji-Woo, uyuşturucu karteli olan Dongcheonpa için çalışmaktadır. Babasının ölüm nedenini ortaya çıkarmak için Dongcheonpa’nın köstebeği olur ve polis departmanındaki uyuşturucu araştırma biriminde çalışmaya başlar.

Karakterler:

Han So-Hee dizide babasının intikam ateşi ile yanıp tutuşan Yoon Ji-Woo karakterini canlandırmaktadır. Bir uyuşturucu kartelinin köstebeği olarak polislerin arasına karışır.

Ahn Bo-Hyun dizide uyuşturucu araştırma biriminde görevli bir dedektif olan Jeon Pil-Do karakterini canlandırmaktadır. Yasalara ve kurallara sıkı sıkı bağlı olan birisidir ve Yoon Ji-Woo’nun (Han So-Hee) ortağıdır.

Park Hee-Soon dizide Kore’nin en büyük uyuşturucu çetesi Dongcheonpa’nın patronu olan Choi Moo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Yoon Ji-Woo’nun (Han So-Hee) babasının intikamını almasına yardım ediyor gibi görünse de gerçek amacını okumak kolay değildir.

Kim Sang-Ho dizide uyuşturucu araştırma biriminin ekip lideri olan Cha Gi-Ho karakterini canlandırmaktadır.

Lee Hak-Joo dizide Choi Moo-Jin’in (Park Hee-Soon) yakın adamlarından olan Jung Tae-Joo karakterini canlandırmaktadır. Choi Moo-Jin’e oldukça sadıktır. Bu yüzden, Choi Moo-Jin’in en güvendiği yardımcısıdır.

Chang Ryul dizide Dongcheonpa’nın en eski üyelerinden olan Do Gang-Jae karakterini canlandırmaktadır. Bir takım sorunlara neden olduktan sonra Dongcheonpa’dan atılır. Bu yüzden, onlardan intikam almaya yemin eder.

FRAGMANLAR

 

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories