Jung Ji-So ve Lee Jun-Young KBS2 dizisi “Imitation” da rol alacak

0
412

Jung Ji-So ve Lee Jun-Young (U-KISS), KBS2 drama dizisi “ Imitation ” da başrollerde yer alıyor . Dizi, Park Kyung-Ran’ın webcomic “Imitation” a dayanmaktadır. Yardımcı roller için oyuncular ayrıca Park Ji-Yeon (T-ara), Kang Chan-Hee (SF9), Minseo , Lim Na-Young , Jong Ho (ATEEZ), Hwi Young (SF9), Yu Ri, An Jung-Hoon. , Yun Ho (ATEEZ), Lee Su-Woong , Seong Hwa (ATEEZ), San (ATEEZ), Danny Ahn ve Shim Eun-Jin . Drama dizisi idol grubu üyelerinin etrafında dönüyor.

Imitation” ilk kez 2021’in ilk yarısında Güney Kore’de yayınlanıcak.

Konu Özeti: Ma-Ha (Jung Ji-So), Teaparty kız grubunun bir üyesidir. Diğer üyeler Ri-A (Minseo) ve Hyun-Ji (Lim Na-Young). İlk çıkışlarından bu yana pek başarı elde edemediler. Ma-Ha, popüler şarkıcı Ri-Ma’ya (Park Ji-Yeon) olan benzerliğinden dolayı ilgi gördü.

Teaparty daha sonra spor etkinliklerine katılan popüler idol gruplarının yer aldığı bir reality TV programında yer alıyor. Ma-ha, izleyicilerin dikkatini çekmek ister. Kwon Ryeok (Lee Jun-Young) ise popüler erkek grubu Shax’ın üyesidir. Çok sevilir ve şarkı söylemede, dans etmede ve oyunculukta iyidir. Ayrıca başarısını sürdürmeye odaklanmıştır. Popüler şarkıcı Ri-Ma’nın görüntüsünü taklit eden Ma-Ha’yı sevmiyor. TV programı sırasında Shax erkek grubu Hyeok (Jong Ho) Ma-Ha yüzünden yaralanır. Kwon Ryeok, Ma-Ha’ya öfkeyle saldırır. Ayrıca diğer insanlardan nefret alıyor. Ma-Ha artık Kwon Ryeok’u görmek istemiyor ama yolları TV programlarında ve bir drama dizisinde oynarken kesişiyor.

Webtoon’unu da buldum. Bakalım bizimkiler çeviricek mi? Eğlenceli ve güzel olucak gibi hissediyorum. Sanırım yine ikinci erkek sendromu yaşıyacağım. Bakalım nasıl olacak :))