Dizi Tanıtımı: Little Women

0
287

Adı: Little Women (2022) | Little Ladies | 작은 아씨들
Tür: Dram
Yönetmen: Kim Hee Won
Senarist: Jung Seo Kyung
Yayıncı: tvN, Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2021 – 2022
Yayın Tarihi: 3 Eylül 2022 – 9 Ekim 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Little Women (2022) dizisi, fakir ama birbirleriyle hâlâ harika ilişkileri ve dostlukları olan üç kız kardeşin hikayesini konu alıyor. Ancak yanlışlıkla bir olaya karışan kız kardeşler, Kore’nin en zengin ve köklü aileleriyle yüzleşmek zorunda kalırlar.

Karakterler:

Oh In Joo: Kim Go-Eun dizide, ailesini para ile korumak isteyen en büyük kız kardeşi Oh In Joo’yu canlandırıyor. Aşırı yoksulluk içinde büyüdüğü için tek hayali diğer normal insanlar kadar iyi yaşamaktır. Ancak beklenmedik bir olay karşısında hayatı tamamen sarsılır.

“Little Women” (2022 Drama): Cast & Summary

Oh In Kyung: Nam Ji Hyun dizide, paraya boyun eğmek yerine her zaman doğru olanı yapmayı hedefleyen bir haber muhabiri olan ikinci kardeş Oh In Kyung karakterini canlandırmaktadır. İlk muhabirlik günlerinde yakaladığı gizemli bir vaka ile gerçeği araştırmaya başlar.

“Little Women” (2022 Drama): Cast & Summary

Oh In Hye: Park Ji Hoo dizide, artık kendisi için çok çalışan ablalarının sevgisinden bunalmış olan en küçük kardeş Oh In Hye karakterini canlandırıyor. Ailesinin maddi durumu nedeniyle hiçbir zaman düzgün sanat malzemeleri kullanmamış olsa da, doğuştan gelen yeteneğiyle bir sanat lisesine girmeye hak kazanır.

“Little Women” (2022 Drama): Cast & Summary

FRAGMANLAR