Dizi Tanıtımı: Love in Contract

0
330

Adı: Love in Contract | MonWedFriTuesThursSat | 월수금화목토
Tür: Romantik, Komedi, İş
Yönetmen: Nam Sung Woo
Senarist: Ha Gu Dam
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN, Viki
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 21 Eylül 2022 – 10 Kasım 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Love in Contract, mezunlar buluşması ve okul toplantıları gibi etkinliklere katılabilmeleri için “eş gibi” rol yapan birine ihtiyacı olan bekar erkeklere eş sağlayan “bekar yaşam yardımcısı” Choi Sang Eun hakkındadır. Ancak Choi Sang Eun’un işleri, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri için uzun vadeli özel bir sözleşme imzalayan Jung Ji Ho ve Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri için yeni bir sözleşme imzalayan Kang Hae Jin’in günlerinin karışmasıyla tepe taklak olur.

Karakterler:

Choi Sang Eun: Park Min Young dizide, pazartesiden cumartesiye kadar bekar erkeklere hizmet vermek için çalışan Choi Sang Eun rolünü canlandıracak. Birçok harika özelliklere ve erdeme sahip bir kadın olan Choi Sang Eun, evlenmek istemeyen erkeklere yardımcı olabilmek, toplum ve aileleri tarafından kabul edilmek isteyen bekar erkeklere istediklerini verebilmek için tüm yeteneklerini kullanır. Ancak altı günlük sıkı çalışmasının ardından sadece pazar gününü kendine ayırır.

Resim

Choi Sang Eun: Go Kyung Po dizide, Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günlerinde Choi Sang Eun’un müşterisi olan Jung Ji Ho karakterini canlandırmaktadır. Sakin ama gizemli kişiliğinin yanında sürekli olarak aksiliklere neden olan bir yapısı vardır.

Resim

Kang Hae Jin: Kim Jae Young, Choi Sang Eun’un Salı, Perşembe ve Cumartesi günleri birlikte çalıştığı Kang Hae Jin karakterini canlandırıyor. Yavru köpek benzeri görüntüsü ile oldukça ünlü bir Hallyu yıldızıdır. Son derecede masum ve saf bir karaktere sahiptir.

Resim

FRAGMANLAR