Crush, ‘No Math School Trip’ Programında Red Velvet’in Bahsi Geçince Donup Kaldı

Related Articles

SBS’nin seyahat varyete programı No Math School Trip’in 6 Nisan’daki yayınında, oyuncular bir sonraki varış yerlerine giderken otobüste müzikle ilgili oyunlar oynadılar.

Lee Yong Jin, her birinin sırayla bir müzisyen veya sanatçının adını vermesini ve yanıtlayan kişinin, adı geçen müzisyenin şarkısını söyleyerek hemen yanıt vermesi gerektiğini önerdi. Son oyuncu olarak kalan kişi cezalandırılır. Örneğin yapımcı Davichi ” diye seslendi ve Zico “8282” şarkısını söyledi.

Jannabi’den Choi Jung Hoon da Fly To The Sky’dan bahsedildiğinde “Sea of ​​Love ” şarkısını söyleyerek cezadan kurtuldu. Ardından, şarkıcı Lee Soo Young’dan bahsedildiğinde Crush yeterince hızlı tepki veremedi. Hayal kırıklığına uğradı, “Bana bir tane daha ver” dedi. 

Bunun üzerine Lee Yong Jin şakacı bir şekilde “Red Velvet” dedi  ve Crush’ın donup kalmasına neden oldu ve diğer oyuncular kahkahalara boğuldu. Yang Se Chan, “Neden bu kadar gerginsin? Sadece şarkıyı mırıldan.” dedi.

Crush mahcup bir şekilde, “Bir dakika nefes almayı bıraktım” yanıtını verirken, altyazılarında da şaka yollu “O gruptan birini tanıyor olmalı” yazıyordu. 

Bu arada Crush ve Red Velvet’ten Joy, 2021’den beri halka açık bir şekilde çıkıyor.

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories