Parlak Kişilikleri Onlara “İnsan Güneşi” Takma Adını Kazandıran 12 K-Pop İdolü

Related Articles

2020 kesinlikle zor bir yıldı, ancak bu 12 idol, tatlı, ışık saçan kişilikleriyle tüm bunları atlattı! Sadece gülümsemeleri bile serotonin patlaması sağlar, bu nedenle zor bir gün geçirdiyseniz (veya zor bir hafta veya zor bir ay…), o zaman bu tam size göre. Belirli bir sıraya göre, işte temelde insan formunda güneş ışığı olan idoller.

1. Stray Kids’ Felix

https://tenor.com/view/stray-kids-felix-smiles-waving-gif-14547882

Stray Kids hayranları, Felix’in sesinin derin ve yoğun olabileceğini biliyor ama kişiliği daha zıt olamaz! Hayranları, arkadaşları ve diğer Stray Kids üyeleriyle olan tatlı etkileşimleri çok sevindiricidir (hatta kadroların ve sanatçıların eğlenmesi için sahnelere ev yapımı kekler getiriyor). Ayrıca inanılmaz derecede parlak, ışıltılı bir gülümsemesi var ve sevimli çilleri sadece zarafetine katkıda bulunuyor.

2. Red Velvet’s Joy

https://tenor.com/view/joy-park-sooyeong-조이-red-velvet-레드벨벳-gif-15501339

Sahne adının Joy olmasının bir sebebi var – temelde Red Velvet’in mutlu virüsü! Oldukça enerjik bir kişiliği ve harika bir mizah anlayışı var. O genellikle grubun ruh halini belirleyen kişidir ve her zaman varyete şovlarında ve sahnede partinin hayatıdır. Onun için her şey mutluluk aracı, hepsi tek bir kişide!

3. NCT’s Haechan

https://taeyounq.tumblr.com/post/155895353294

Haechan’in sahne adı Korece “tam güneş” anlamına geliyor ve kesinlikle bu unvanı hak ediyor! Kalp şeklindeki gülüşü ve güneşte parlayan ten rengi, insan formunda güneş ışığına benziyor ve canlı mizahı bu kişiliğe katkıda bulunuyor. Çok fazla şaka yapıyor olabilir ancak günün sonunda NCT’nin diğer üyelerine ve grubun hayranlarına karşı çok şefkatlidir.

4. LOONA’s Chuu

https://tenor.com/view/heart-chuu-gif-18979390

Sevimli kişiliği ve inanılmaz vokaliyle tüm K-pop dünyasını büyüledi – LOONA’dan Chuu! “Chuu Heart” ın mucidi, güneşli havası ve karşı konulamaz sevimliliği ile tanınır. En sert ve ciddi insanların bile kalbini yakalayabilir ve hemen hemen herkesle arkadaş olma yeteneği, gerçek güneş ışığının malzemesidir. Chuu’nun “Running Girls” kadrosuyla tanıştığı bu klibe bir bakın – hemen aşık oldular!

6. SEVENTEEN’s DK

https://tenor.com/view/seventeen-dk-dokyeom-smile-cute-gif-15498964

DK, güzel göz gülümsemesi ve inanılmaz mizah anlayışıyla iyi hisler yayıyor gibi görünüyor. O SEVENTEEN’in komik üçlüsü BooSeokSoon’un 1 / 3’ü ve her zaman bazı komik maskaralıkların bir parçası. DK, istemediğinde bile kesinlikle kahkahalar getiriyor! Doğal komedi yeteneği ve şefkatli kişiliği, ihtiyacı olan tüm hayranlar için bir şişede güneş ışığı gibidir.

7. Oh My Girl’s Hyojung

https://weheartit.com/entry/319765250

Oh My Girl’ün lideri Hyojung küçük olabilir ama kişiliği çok büyük! Her zaman mutlu enerjiyle dolup taşıyor ve tatlı göz gülümsemesi çarpıcı. Tamamen kaygısız ve zeki olurken bir grup liderinin tüm sorumluluklarını dengelemeyi başarıyor ve her zaman diğer Oh My Girl üyelerine bakıyor. Gerçekten insan güneşi!

8. GOT7’s Youngjae

https://tenor.com/view/got7-youngjae-choi-youngjae-main-vocalist-kpop-gif-17803165

Youngjae’nin harika vokalleri ve güneşli bir kişiliği var – nasıl sevilmez ki !? Onu her zaman röportajlarda veya sohbetlerde bir tür komik ifadeler yaparken yakalayabilirsiniz, çünkü o sadece yüzünü tutamıyor ve mutluluğunu hayranlarıyla paylaşmaktan çekinmiyor. Etkileyici yüzü ve bulaşıcı gülüşü tamamen komik ve herhangi bir GOT7 hayranını anında mutlu edebilir.

9. TWICE’s Nayeon

https://tenor.com/view/twice-nayeon-gif-19549318

TWICE’dan Nayeon, kocaman, parlak gülümsemesi ve altın yüreğiyle tanınır. Tatlı, sıcak bir kişiliği ve onu başkalarına sevdirmeyi asla başaramayan şakacı bir mizah anlayışı var. Aslında grubun en yaşlı üyesi, ancak neredeyse her zaman genç üyelerle oynuyor ya da komik şakalar yapıyor. Sahnedeki varlığı bile güneş ışığı yayıyor gibi görünüyor!

10. MONSTA X’s Minhyuk

https://weheartit.com/entry/315622804

MONSTA X’in mutluluk hapı Minhyuk kesinlikle unvanını hak ediyor! Asla enerjisi tükeniyor gibi görünmüyor ve her zaman komik bir şeyler peşinde. Her zaman grubun moralini koruyor ve hayranları için de aynı zamanda bir ruh hali yaratıcısı – herkesin gününü hiç denemeden bile neşelendirebilir! Minhyuk’un varlığı kesinlikle anlık bir güneş ışığı dozu.

11. BLACKPINK’s Jisoo

https://weheartit.com/entry/339794085?epik=dj0yJnU9WFhMWG1EellIN0V1NVFERTFxV2IwSkZTLTI4LW9KcHAmcD0wJm49TEtENEVWOFNKMU4zUWxCLV85TDA2QSZ0PUFBQUFBR0FYY3pv

BLACKPINK’ten Jisoo grubun en yaşlı üyesi olabilir, ancak yine de bir maknae gibi davranıyor! Kişiliği süper sevimli ve parlak ve hayranlarını her zaman gülümsetebilir. Olayları asla fazla ciddiye almaz, bu da sahnede veya fotoğraf çekimlerinde sahip olduğu güçlü, göz alıcı imajla komik bir tezat oluşturuyor. Jisoo, mizah anlayışı ve güneşli havasıyla çeşitli şovlarda da tamamen doğal.

12. BTS’s J-Hope

https://giphy.com/gifs/fallontonight-bts-fallon-on-cIWmZA5Qwo18wmv88N/links

Son olarak, BTS’den J-Hope, insan güneş ışığının tanımıdır! Sevimli kalp gülümsemesi kesinlikle bulaşıcı ve her zaman BTS’in diğer üyelerinin yanı sıra ARMY’lerin komik maskaralıklarıyla sırıtmasını sağlıyor. Doğal olarak dışa dönük kişiliği onu hemen hemen herkese sevdirir ve komik bir şey olduğunda her zaman ilk güler – bu da herkesi güldürür!

 

Evet siz söyleyin bakalım mutluluk hapınız kim? 🙂

 

Kaynak: https://www.soompi.com/article/1451709wpp/12-k-pop-idols-whose-bright-personalities-earned-them-the-nickname-human-sunshine

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories