CJ ENM’in, IZ*ONE’ın Yeniden Çıkışı İçin Görüşmelere Başladığı Söyleniyor

0
270

18 Haziran tarihli özel bir rapora göre, CJ ENM, proje kız grubu IZ*ONE’ın yeniden çıkışı için görüşmelere başladı.

IZ*ONE üyelerinin ilgili ajanslarını temsil eden sektör çalışanları, “IZ*ONE üyeleri birlikte tanıtım yapmak konusunda herkesten daha fazla kararlılık gösterdiler ve ajanslar arasında da yeniden bir araya gelme veya yeniden çıkış yapma yönünde tartışmalar var. Ancak şu anda üzerinde çalışılmakta olan bazı belirli ayrıntılarda farklılıklar var.”

CJ ENM’den bir temsilcisi de söylentileri ele almak için konuştu, “IZ*ONE üyelerinin ajanslarıyla çeşitli olasılıklar üzerinde görüşmeler yaptığımız doğru, ancak hiçbir şey doğrulanmadı. Hayranların farkındayız. Fakat grubun geri dönüşü gerçekleşse bile, proje hayran fonu ile değil, CJ ENM’in yatırımıyla gerçekleşecek.”

Bu arada, Mnet’in hayatta kalma serisi “Produce 48″den doğan proje kız grubu IZ*ONE, bu yılın Nisan ayında resmi olarak promosyonlarını tamamladı. Grubun promosyonlarının ortasında, Mnet’in “Produce 48” programının yarışmanın nihai oylama sonuçlarına hilelerin karıştırdığı ve dizinin birkaç baş yapımcısının yasadışı yayın manipülasyonu nedeniyle hapis cezasına çarptırıldığı tespit edildi.