BLACKPINK, Ağustos Ayında Weverse ve Weverse Shop’a Katılacak

0
193

27 Temmuz’da (Kore Saatine Göre) saat 20.00’de YG SELECT (YG Sanatçıları için resmi mağaza) tarafından BLACKPINK’in 2 Ağustos’ta Weverse’e katılacağının duyurusu yapıldı!

Resmi ürün mağazasının 6 Ağustos’ta ürün sürümlerinin ise 18 Ağustos’ta açılması planlanıyor!

Duyuru ayrıca yer alanlar:

Tüm resmi BLACKPINK ürünleri, 18 Ağustos 2021 Çarşamba gününden itibaren BLACKPINK Weverse Shop Global’da satışa sunulacak.
Weverse Shop, daha önce piyasaya sürülen öğelerin yanı sıra gelecekte piyasaya sürülecek öğeleri de içerecek.

18 Ağustos 2021’den itibaren tüm resmi BLACKPINK ürünleri yalnızca Weverse Shop’ta çevrimiçi olarak satın alınabilecek ve artık YG SELECT’te mevcut olmayacak.

* YG SELECT’ten satın alınan ürünleri değiştirmek veya iade etmek için lütfen YG SELECT müşteri hizmetleri ile iletişime geçin.
(YG SELECT’te satın alınan BLACKPINK ürünleriyle ilgili sorular, Weverse Shop açıldıktan sonra bile YG SELECT’e gönderilmelidir.)

* Weverse Shop açıldıktan sonra, BLACKPINK ürünleri artık YG SELECT’te satışa sunulmayacak.
BLINK’in Weverse Shop açılmadan önce YG SELECT’te kalan ödül puanlarını kullanmasını öneriyoruz.

* Lütfen stokta olmayan bazı ürünlerin Weverse Shop’ta gösterilmeyeceğini unutmayın.

BLINK’in devam eden ilgi ve desteğini takdir ediyoruz ve karşılığında Weverse Shop’ta kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için çaba göstereceğiz.

Ocak ayında Kore Yonhap Haber Ajansı, Big Hit ve yan kuruluşu beNX’in YG’nin ürün ve dağıtım yan kuruluşu YG Plus’a sırasıyla 30 Milyar won (26 Milyon USD) ve 40 Milyar Won (34.6 Milyon USD) yatırım yaptığını belirtti. Anlaşmadan sonra Treasure ve iKON gibi YG Sanatçıları Weverse’e katıldı ve şimdi BLACKPINK katılıyor! Sıradaki sanatçı ise Big Bang olacak.