Chainsaw Man Animesinin Geri Sayımı Başladı!

0
427

Herkesin merakla bekledi Chainsaw Man animesi bu yıl içerisinde çıkıyor!

Chainsaw Man, Tatsuki Fujimoto tarafından yazılıp çizilen mangadan uyarlanacaktır. Manganın ilk bölümü Shounen  manga dergisi olan Weekly Shounen Jump’ta Aralık 2018’den Aralık 2020’ye kadar seri halinde yayınlandı. İkinci bölümü ise Temmuz 2022’de Shounen Jump+ çevrimiçi dergisinde serileştirmeye devam edildi. 2020’de Taisho ödülüne layık görülen manga serisi günümüzde de hala yayınlanmakta.

 

 
Chainsaw Man’in Konusu Nedir?

Doğaüstü güçlerin özellikle şeytanların dünyanın her bir köşesinde kol gezdiği ve şeytan avcılarının bu şeytanları avladığı modern bir dünyada geçiyor. Ana karakter Denji, babasının yakuzaya olan büyük borcunu kapatmaya çalışır. Burnunun yerinde bir testere olan köpek kılığındaki Şeytan Pochita ona bu yolculuğunda yardımcı olur. Karşılarına çıkan büyük zorlukları birlikte alt ederler.

Chainsaw Man’ animesinin çıkış tarihi ne zaman?

Birçok kişinin sabırsızlıkla beklediği Chainsaw Man’in çıkış tarihi, 11 Ekim 2022’de her Salı günü yayınlanması bekleniyor. Animenin yapımcısı Mappa olacak.

Beklediğimden erken bir tarih verdiler. Mappa’nın yapımcı olması zaten ayrı bir tat verecektir. İzleyicilerden büyük bir yankı alacağı kesin. Herkesin bu animeye karşı büyük umutları var. Dört gözle bekleyeceğiz.