Bir Webtoon’u Daha Anime Olarak İzleyebileceğiz

0
282

 THE REASON WHY RAELİANA ENDED UP AT THE DUKE’S MANSİON 

Webtoon; Bir novel dünyasında gözlerini açan Park Eunha’nın, reenkarne olduğu karakterin kısa ömrünü ve acıklı sonunu değiştirmeye çalışmasını konu alır.

Novelin yan karakteri Raelian McMillan Ana karakterin arkadaşıdır. Ölümü nişanlısının elinden zehirlenerek olmaktadır. ‘Erken yaşta ölmek’ bu karakterin kaderidir. Eunha tekrar ölmek istemiyordur. Bu nedenle hikayeye farklı bir yön vermeye çalışır. Kaderini değiştirebilmek için önce nişanlısından ayrılmalı ve bunun için bir sebep bulmalıdır. Kendisini güvene alabilmek içinde güçlü bir koruyucuya ihtiyacı vardır. Bunu da romanın ana erkek karakteri olan Dük Noah Wynknight ile sahte nişan yapmakta bulur. 6 ay sürmesi beklenen bu nişan beklenmedik değişkenleri doğurur. Asıl soru ise; Eunha Dük’ün melek yüzlü ifadelerine rağmen ateşle yoğrulmuş gibi olan fikirleriyle kötü sonlu kaderinden kurtulabilecek midir?

Anime Japon animasyon stüdyosu Typhoon Graphics tarafından, Crunchyroll ortaklığında yapılmakta olup 2023 yılında vizyona girecektir.