“Alchemy Of Souls: Light And Shadow” İlk Sezondan Daha Yüksek Reytinglerle Başladı

0
363

TvN’nin “Alchemy Of Souls: Light And Shadow” prömiyeri yüksek reytinglerle 10 Aralık’ta yapıldı. Nielsen Korea’ya göre popüler fantastik romantik k-drama, ülke çapında ortalama yüzde 6,7’lik bir reytingle tüm kanallarda kendi zaman diliminde birinci oldu. Bu, ilk sezonun başladığı yüzde 5,2’den daha yüksek bir reyting. Dizinin merakla beklenen dönüşü hayranlar tarafından heyecanla karşılandı ve güçlü bir başlangıç, dizinin geri kalanı için iyiye işaret.

"Alchemy Of Souls: Light And Shadow" (2022 Drama): Cast & Summary

KBS 2TV’nin “Three Bold Siblings” programı yüzde 20,1 ile Cumartesi gününün en çok izlenen programı oldu. JTBC’nin hit k-draması “Reborn Rich” de ülke çapında ortalama %18,3 reytingle kendi zaman diliminde en çok izlenen dizi konumunu korudu. MBC’nin yeni dizisi “The Forbidden Marriage” ikinci bölümüyle %3,4 alırken, SBS’in “The First Responders” ortalama %8,2’lik reytingini korudu.

Genel olarak bu yüksek reytingli diziler için başarılı bir geceydi çünkü hepsi güçlü reytingler elde etti ve kendi zaman dilimlerinde konumlarını korudu. Özellikle “Alchemy Of Souls: Light And Shadow”, ilk bölümden itibaren etkileyici reyting artışıyla öne çıktı ve serinin geri kalanı için umut verici bir geleceğin sinyallerini verdi.