“Alchemy of Souls”un İkinci Sezonunun Bu Yıl Yayınlanacağı Doğrulandı!

0
1702

tvN, “Alchemy of Souls: Part 2″nin prömiyerini onayladı.

26 Ağustos’ta, “Alchemy of Souls”un ikinci sezonunun bu yıl 10 Aralık’ta prömiyer yapacağı resmen doğrulandı. Gelen haberlere göre, dizinin oyuncu kadrosu ve personeller şimdiden çekimlere başladı ve dizinin çekimleri bu sonbaharda sona erecek.

tvN haberleri doğruladı ve dizinin ikinci sezonunun gerçekten Aralık ayında yayınlandığını paylaştı.

“Alchemy of Souls”, “Ruhların Simyası” olarak bilinen sihirli bir büyü yüzünden kaderleri çarpıtılmış insanların etrafında dönen bir fantastik-romantik dramadır. Dramanın birinci ve ikinci sezonu Park Joon Hwa tarafından yönetiliyor ve Hong Kardeşler olarak bilinen Hong Jung Eun ve Hong Mi Ran tarafından yazılıyor.

Drama, Haziran 2022’de hem tvN’de hem de Netflix’te yayınlanmaya başladı. İlk sezon 28 Ağustos’ta sona erdi. Ayrıca ilk sezondan farklı olarak “Alchemy of Souls: Part 2″nin sadece 10 bölümden oluşacağı da ortaya çıktı.

“Alchemy of Souls”, Lee Jae Wook, Jung So Min, NUEST’den Hwang Min Hyun, Shin Seung Ho, Yoo Joon Sang, Oh Na Ra, Yoo In Soo, Oh My Girl’den Arin ve daha fazlasını içeren bir kadroya sahip.

Geçen Temmuz ayında Jung So Min’in ikinci sezonda Go Yoon Jung ile yer değiştireceğine dair haberler çıkmıştı. Yapım ekibi kısa bir cevap verdi ve 1. sezonun sonuyla ilgili spoiler olabileceği için raporlara cevap veremeyeceğini belirtti.