The Lord of the Rings: The Rings of Power Dizisine Sayılı Günler Kaldı!

0
281

Hem kitap serisiyle hem de filmleriyle dünyayı sarsan The Lord of the Rings’in dizisi çıkıyor! Diziyi merakla bekleyen bir kısım var ve ben de o kısımdan birisiyim. Birkaç naçizane yorumda bulunmak istiyorum. İlk önce dizinin asla filmin yerini tutmayacağını biliyorum ama yine de güzel bir yapım olacağını ümit ediyorum. İkinci olarak, kitaptakilerle olabildiğince aynı olmasını istiyorum ama bu pek mümkün olmuyor maalesef… Sözü fazla uzatmadan dizi hakkında sizi bilgilendireyim.


The Lord of the Rings: The Rings of Power’ın konusu nedir?

J.R.R. Tolkien’ın kitap serisi ‘Yüzüklerin Efendisi’nin televizyon uyarlamasında, The Fellowship of the Ring’in öncesinde yaşananlar ele alınacak. Göreceli bir barış döneminde başlayan The Lord of the Rings: The Rings of Power (Yüzüklerin Efendisi: Güç yüzükleri), Orta Dünya’ya geri dönen kötülükle mücadele eden hem tanıdık hem de yeni yüzlerden oluşan bir dizi karakterin hikayelerini anlatıyor.


The Lord of the Rings: The Rings of Power ne zaman ve nerede yayınlanacak?

2 Eylül 2022’de Cumartesi günü yayınlanacak ve Amazon Prime ekranlarında gösterilecek.Oyuncu kadrosu:
Morfydd Clark (Galadriel), Markella Kavenagh (Tyra), Robert Aramayo  (Elrond), Maxim Alexander Baldry (Isildur)

 

 

Galadriel karakterini eminim The Lord of the Rings filmlerinden tanıyorsunuzdur. Bu dizide Galadriel’in gençliğini görme fırsatımız da olacak.


(The Lord of the Rings’teki Galadriel)        (The Lord of the Rings: The Rings of Power’daki
                                                              genç Galadriel)