Dizi Tanıtımı: Good Job

0
304

Adı: Good Job | 굿잡
Tür: Gerilim, Gizem, Romantik
Yönetmen: Kang Min Gu
Senarist: Kim Jung Ae
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: ENA, seezn, Olleh TV
imdb:
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2021-2022
Yayın Tarihi: 24 Ağustos 2022 – 29 Eylül 2022
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba, Perşembe
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, bir chaebol dedektifi olarak ikinci bir hayat süren Eun Sun Woo’nun meraklı ve süper görüşlü bir kadın olan Don Se Ra ile tanışmasıyla ortaya çıkan gizemli dedektif soruşturmalarını anlatmaktadır.

Karakterler:

Eun Sun Woo: Jung Il Woo dizide mükemmel suç çözme becerileri ile zeki bir chaebol dedektifi olan Eun Sun Woo karakterini canlandırmaktadır. Eunkang grubunun sahibi olarak bir dedektiflik bürosu işletmektedir. Ancak bir dedektif ve bir grup başkanı olarak iki hayatında tamamen farklı yaşam sürmektedir.

“Good Job” (2022 Drama): Cast & Summary

Don Se Ra: Yuri dizide Eun Sun Woo’nun asistanı, sekreteri ve kişisel şefi olarak çalışan Don Se Ra karakterini canlandırmaktadır. Kocaman ve iyi bir kalbi olan Se Ra, acı çeken veya mücadele eden birini gördüğünde yardım etmek için elinden geleni yapar. Süper vizyonla doğmuş neşeli bir insan olan Don Se Ra, güçlerini gizlemek ve yeteneğini kullanabilmek için kalın bir gözlük takar. Çok sayıda insana yardım etmek için çalıştığı sırada Eun Sun Woo ile tanışır. Böylece kaotik bir aşk hikayesi başlar.

“Good Job” (2022 Drama): Cast & Summary

FRAGMANLAR