2023’de Vizyona Girecek Filmler: 2. Kısım!

0
376

2023’de vizyona girecek filmlerde 2. kısımdayız!

2023’de vizyona girecek filmler 1. Kısım: https://hayalistic.net/2023de-vizyona-girecek-filmler/

11) Creed III – 3 Mart 2023


Konusu: Rocky Balboa’yı son zamanlarda Creed filmlerinde Adonis Creed’in koçu olarak görüyoruz. Stallone’nin söylediklerinden anladıklarımıza göre Rocky’nin boks şampiyonu olmadan önceki yaşamından kesitler izleyeceğiz. Seriye ait ilk film, 1976 yılında gösterime girmişti. Creed’in başkahramanı Adonis Creed’in hikayesinin devamını Creed III’te göreceğiz. İkinci film olan Creed II: Efsane Yükseliyor’un konusu şöyleydi: Bir sonraki büyük dövüşü için aldığı eğitim ve kişisel yükümlülüklerinin arasında denge sağlamaya çalışan Adonis, çok yakında ailesinin geçmişiyle bağları olan bir rakiple karşı karşıya gelecektir. Rocky ve Adonis ortak miraslarıyla yüzleşecek, savaşmaya değecek olan şeyleri sorgulayacak ve hiçbir şeyin ailenden daha önemli olmadığını keşfedeceklerdir.

12) Dungeons And Dragons: Honor Among Thieves (Zindanlar ve Ejderhalar: Hırsızlar Arasında Onur) – 3 Mart 2023


Konusu: Rol play oyunu Dungeons and Dragons’un beyazperde uyarlaması olan yapım, elflerin, hobbitlerin, cücelerin ve insanların yer aldığı bir dünyada geçiyor.


13) Târ – 10 Mart 2023


Konusu: Tár, dünya çapında sanatının en iyilerinden biri olarak kabul edilen ve büyük bir Alman müzik orkestrasının ilk kadın şefi olmayı başaran Lydia Tár’ın hayat hikayesini konu ediyor.


14) Shazam! Fury of the Gods (Shazam! Tanrıların Öfkesi) – 17 Mart 2023


Konusu: 
İhtiyaç anında söylediği sihirli sözcüklerle bir süper kahramana dönüşen Shazam’ın hikayesinin anlatıldığı Shazam! 6 Güç filminin devam halkası olan yapımda, süper kahramana bir kez daha Zachary Levi hayat veriyor.

15) Women Talking – 17 Mart 2023


Konusu:
Women Talking, kadınların tutsak gibi yaşadığı dindar bir koloniyi odağına alıyor. Kadınların dinlerine dair inancı ve umudu, kolonilerindeki erkekler tarafından uğradıkları cinsel saldırılar nedeniyle yıkılmaya başlayacaktır.

16) John Wick: Chapter 4 – 24 Mart 2023


Konusu:
Film, köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçının maceralarının anlatıldığı John Wick filminin dördüncü devam halkasıdır. John Wick karakterine hayat veren Keanu Reeves, dördüncü devam halkası için bir kez daha kamera karşısına geçiyor.

17) Scream 6 (Çığlık 6) – 31 Mart 2023


Konusu: 
Scream 6, Ghostface cinayetlerinden kurtulduktan sonra Woodsboro kasabasını geride bırakıp New York’ta yeni bir hayata başkayan dört kişinin hayatına odaklanıyor. Onlar Woodsboro’dan kurtulsalar da maskeli katilden kurtulmayı başarabilecekler midir?

18) Super Mario Bros: The Movie (Süper Mario Kardeşler Filmi) – 7 Nisan 2023


Konusu: Nintendo’nun en ünlü oyunlarından Mario Bros. serisinden uyarlanan filmde Brooklynli iki musluk tamircisi olan Luigi ve Mario Kardeşlerin maceraları konu ediliyor. Filmin yapımcı koltuğunda, karakterin de yaratıcısı olan Shigeru Miyamoto ve Chris Meledandri oturuyor.

19) The Pope’s Exorcist – 7 Nisan 2023


Konusu: 
The Pope’s Exorcist, Vatikan’ın baş şeytan kovucusu olarak görev yapan ve yaşamı boyunca 100.000’den fazla şeytan çıkarma gerçekleştiren bir rahip olan Peder Gabriele Amorth’un hayatına odaklanıyor.


20) Guardians of the Galaxy Vol.3 – 5 Mayıs 2023


Konusu: 
Guardians of the Galaxy serisinin üçüncü devam halkası olan yapımın yönetmen koltuğunda ilk iki filmin de yönetmenliğini üstlenen James Gunn oturuyor.


21) Richard the Stork and the Mystery of the Great Jewel – 19 Mayıs 2023


Konusu: Sevimli bir serçe olan Richard, sürüye yeni yolculuğunda liderik edemeyeceğini öğrenir. Bu durum üzerine Richard, tek başına uçmaya karar verir. Macera dolu yolculuğunda yeni serçelerle tanışan Richard, onlardan sürünün bir tavus kuşu tarafından tutulduğunu öğrenir. Onları kurtarmak için harekete geçen Richard, bunun için gizemli bir bulmacayı çözmek zorundadır.