2021’in En Eğlenceli 17 Varyete Şovu

Related Articles

Uzanmak ve rahatlamak için iyi bir varyete şovu gibisi yoktur. Çoğu zaman, K-drama dünyasının oldukça derinlerine inmeye cesaret ettiğinizde, her biri çok benzersiz bir öncül alan varyete şovları dünyasını keşfedersiniz. 2021, yeni serilerin yanı sıra geri dönen dizilerden de payını aldı. İşte yılın sunduğu en eğlenceli 17 varyete şovu!

Liste belirli bir düzende değildir.

1. Honeymoon Tavern

“Honeymoon Tavern”, Lee Woo Hyung tarafından üretilen bir tvN varyete programıdır. Kadrosu Kim Hee Sun , Tak Jae Hoon , Yoo Teo , Moon Se Yoon ve Kai’yi içeren oyuncular Jeju Adası’nda bir han işletiyordu. Çoğunluğu pandemi döneminde evlenen yeni evliler olan hana gelen misafirler için yemek pişirecek ve misafir edeceklerdi. Dizi, oyuncu kadrosu ve konuklar arasındaki ilişkiye değinirken, aynı zamanda konuk olan all-star ünlüler hakkında daha fazla şey öğrendik. Özellikle aralarında kurulan dostlukları görmek çok eğlenceliydi!

2. Street Woman Fighter

“Street Woman Fighter” yayınlandığı sırada çok konuşulmuştu. Mnet’in ilk kadın dans ekibi hayatta kalma programıydı. Güney Kore’yi temsil edecek bir numaralı takım olmak için çeşitli ekipler yarışacaktı. Tüm farklı dans türlerini sergileyeceklerdi. Çeşitli şarkıların koreografisi ve remiksleri insanları her hafta heyecanlandırdı. Farklı ekipler ve bireysel dansçılar, çeşitli cazibelerini sergilediler ve bu da izleyicilerin süreç boyunca birçoğuna aşık olmasını sağladı! Dizi o kadar büyük bir başarı elde etti ki, dizinin erkek versiyonu da yayınlandı.

3. The Sixth Sense

“The Sixth Sense”, 2020’deki ilk sezonun başarısının ardından ikinci sezonuyla geri döndü. Bu tvN varyete şovu, oyuncu kadrosu Yoo Jae Suk , Oh Na Ra , Jun So Min , Jessi , Loveleyz’den Mijoo ve Lee Sang Yeob’u getirdi . Oyuncular, neyin “sahte” neyin “gerçek” olduğunu anlamak için farklı ortamlarda çeşitli görevler yapacaktı. Gösterinin başarısının bariz nedenlerinden biri, oyuncular arasındaki komik kimyaydı. İnsanlar aralarındaki komik şakaya doyamadı. Şovun konukları ayrıca EXO’dan Kai, On Ju Wan ve hatta 2PM’den Lee Junho ile çok sayıda izleyici çektiklerini kanıtladılar !

4. The Game Caterers

Yüklenen her videonun milyonlarca kez görüntülenmesiyle “The Game Caterers”ın geçen yılın en başarılı varyete programlarından biri olduğu bir sır değil. Eşsiz oyunlar ve sınavlar hazırlamakta bir dahi olan PD (yapım yönetmeni)  Na Young Suk’un gücüyle , şovdaki tüm konukların iyi vakit geçirmeleri garanti ediliyor. 2021’deki çok etkileyici konuklardan bazıları BTS , “Hospital Playlist” kadrosu, “Vincenzo” kadrosu ve BH Entertainment bünyesindeki oyunculardı. Bu tür bir kadroyla, bu kadar büyük bir başarı olması şaşırtıcı değil!

5. Youn’s Stay

“Youn’s Stay”, Na Young Suk ve Kim Se Hee’nin yapımcılığını üstlendiği “ Youn’s Kitchen ” dizisinin devamı. Gösteri, pandemi nedeniyle Kore’yi tam olarak deneyimleyemeyen iş veya eğitim için Kore’yi ziyaret eden konukları ağırlamaya odaklanıyor. Gösteri, Güney Jeolla Eyaletinin güzel fonunda bir hanokta geçiyor . Ünlülerin kadrosunda Youn Yuh Jung , Choi Woo Shik , Jung Yu Mi , Lee Seo Jin ve Park Seo Joon yer alıyor.. Gösteri, özellikle kış sezonunda çok sıcak ve rahatlatıcı bir hava getirdi. Oyuncu kadrosunun ve çok farklı kişiliklerinin konukları için bu deneyimi kusursuz hale getirmek için birlikte çalıştığını görmek çok komik ve izlemesi keyifliydi.

6. Home Alone

MBC’nin “Home Alone” varyete programında izleyicilere, yalnız yaşayan çeşitli ünlülerin hayatlarına derinlemesine bir bakış sunuluyor. Her hafta takip edilen bir dizi ünlü var ve bazen izleyicilerin günlük hayatlarını nasıl yaşadıklarına bir göz atabilecekleri özel konukları oluyor. 2021’de şovun oldukça etkileyici özel konukları ve geri dönenleri vardı, bunlardan bazıları Junho, Anupam Tripathi ve Kim Kyung Nam’dı . Çeşitli ünlülerin kişisel evlerine bu bakış büyüleyici ama aynı zamanda sahip oldukları çeşitli tuhaflıkları ve hobileri görebildiğimiz için eğlenceli.

7. Ask Us Anything

“Ask Us Anything”, bir sınıfta lise öğrencisi olarak görev yapan bir grup üyenin yer aldığı bir programdır. Misafirler gelir ve okula transfer oluyormuş gibi yapar, ancak oyuncu kadrosuna kabul edilmek için bir testi geçmeleri gerekir. Gösteri, çok etkileyici konukları ağırlamakta asla başarısız olmaz. 2021, Lee Seung Gi ,  Kai , aespa, 2PM,  ITZY , ASTRO , Brave Girls, SHINee , Joo Won , Yoon Eun Hye ve daha fazlasını içeren bazı mega yıldızları getirdi ! Bu idollerin ve aktörlerin daha önce hiç görmediğiniz bir yanını görmek isterseniz, “Ask Us Anything” kadrosu bunu ortaya çıkarmak için harika bir iş çıkarıyor.

8. “2 Days & 1 Night 4. Sezon ”

“2 Days & 1 Night” varyete şovuna aşina olmayan çok fazla insan yok. Gösteri, Güney Kore’nin çeşitli yerlerine, oyunları ve görevleri tamamlamak için yola çıkan sabit bir kadroyu içeriyor. Çok kısa bir süre önce oyuncu kadrosu tamamen değiştiği için, popülerliğini ve reytinglerini koruma konusunda harika bir iş çıkardı. “2 Days & 1 Night Sezon 4”, 2021 KBS Eğlence Ödülleri’nde İzleyicilerin En İyi Program Seçimini kazandı ve Moon Se Yoon , Daesang’ı (Büyük Ödül) bile kazanmayı başardı !

9. Running Man

“Running Man”in bu kadar süredir yayında olması etkileyici. Deneyimli oyuncu kadrosuyla her hafta izleyicilerini güldürmek için geri dönen dizi, her yıl bu listede yer almayı hak ediyor. Lee Kwang Soo’nun ayrılmaya karar vermesiyle 2021’de programda bazı büyük değişiklikler oldu , ancak gösteri Güney Kore’de en çok izlenen varyete programlarından biri olarak kalmayı başardı. Varyete şovu onsuz kesinlikle aynı değil!

10. Kingdom: Legendary War

Mnet’in idol yarışma programında  THE BOYZ , Stray Kids , ATEEZ , BTOB , SF9 ve iKON dahil olmak üzere altı idol grubu yer aldı . Küresel hayranlardan oy alırken, bir panel tarafından değerlendirilirken ve video görüntüleme sayısıyla dört hafta boyunca çeşitli mücadelelerde kafa kafaya gittiler. Gösterinin sonunda, en çok puanı alan grup hepsini kazanacaktı. Dışarıdaki en popüler K-pop gruplarından bazılarının sıcak ve cızırtılı performansları bizi her hafta koltuğumuzun kenarında tutuyordu. Her performansta ortaya çıkan yaratıcılığı ve sıkı çalışmayı görmek, en sevdiğimiz idolleri daha da çok takdir etmemizi sağladı.

11. How Do You Play?

“How Do You Play?” ülkenin sunucularından Yoo Jae Suk tarafından sunulan bir varyete programıdır. 2021, Variety Star Marka İtibar Sıralaması listelerinde sürekli olarak zirveye çıkabildiğinden, sunucu ve bu varyete programı için büyük bir yıldı. Bunun çoğu, “How Do You Play?” programının başarısından kaynaklanıyordu. MBC’de. Özellikle bir bölüm, Yoo Jae Suk çeşitli aktörleri ve şarkıcıları bir şarkı grubu haline getirmek için bir araya getirirken MSG Wannabe grubunun oluşumuydu. Grup, şarkıları yayınlandığında mükemmel bir all-kill elde etmeyi başardı – Yoo Jae Suk’un gücü!

12. The Return Of Superman

“The Return Of Superman”, çocuk yetiştiren ünlü ebeveynleri takip eden bir dizidir. Bu ünlü ebeveynlerin normal hayatlar yaşamasını, ev işleriyle ilgilenmesini ve çocuklarına bakarken ayak işlerini yapmasını görmek çok güzel. Do Kyung Wan ve Sam Hammington gibi birçok tanıdık aile 2021 yılında diziden ayrıldıklarını duyurdu . Ancak bu gidişlerle birlikte aileleri ziyaret eden ve çocuklarıyla oyun oynayan çok sayıda misafir de oldu. Bu konuklardan bazıları ASTRO’dan Cha Eun Woo ve Lee Junho’yu içeriyordu.

13. Master in the House

“Master in the House” oyuncu kadrosu Yoo Su Bin , Lee Seung Gi, Yang Se Hyung ve Kim Dong Hyun’dan oluşuyor . Cha Eun Woo ve Shin Sung Rok , kadronun bir parçasıydı, ancak yılın yarısında istifa ettiler. Gösteri, oyuncu kadrosuna bir “usta” ev sahipliği yapmayı ve onları nasıl yaşadıklarını bir veya iki gün boyunca geçirmeyi içeriyor. 2021’deki bazı ustalar arasında Rain , Kim Jong Kook ve “ The Penthouse ” K-dramasının kadın başrolleri vardı . İzleyiciler, bu “ustaların” özel becerilerini korumak için her gün yaşadıkları sıkı çalışmayı görebilirler.

14. You Quiz On The Block

“You Quiz On The Block”, Yoo Jae Suk ve Jo Se Ho’nun başrollerini paylaştığı bir tvN programıdır . Gösteri, sunucuların oturup şu anda sıcak ve trend olan yıldızlarla sohbet ettiği bir röportaj türündedir. Sadece 2021’de uluslararası sansasyon grubu BTS, “Squid Game” yıldızı Jung Ho Yeon, IU , Girls’ Generation ve Gong Yoo vardı ! Bu şovun en iyi yanı, Yoo Jae Suk’un misafirleriyle kendilerini çok rahat hissettirecek bir yolu olması. Ülkenin MC’si olduğu için, birçok ünlü ona saygı duyuyor ve ona bakıyor, bu da onların sorularına çok açık olmalarını sağlıyor. Konukların konforunu hissedebilirsiniz, bu da izleyicileri rahat ettirir.

15. “Hospital Playlist”

“Hospital Playlist”in başarısının bir sonucu olarak Na Young Suk, “Three Meals a Day.” formatına benzer bir yan ürün programı oluşturdu. Jo Jung Suk , Jeon Mi Do , Jung Kyung Ho , Yoo Yeon Seok ve Kim Dae Myung’un yer aldığı “Hospital Playlist” oyuncularının tümü gösteriye katıldı. Kırsal alanda birlikte vakit geçirecekler ve herhangi bir yardım almadan günde üç öğün yemek pişireceklerdi. İzleyiciler, oyuncular arasındaki kimyayı daha derinlemesine inceledi ve hayranlar diziye tamamen veda etmeden önce son bir kez onları bir arada görmek özellikle keyifliydi.

16. Unexpected Business

“Unexpected Business”, Cha Tae Hyun ve Jo In Sung’un başrollerini paylaştığı bir tvN şovudur . İkili, bir hafta boyunca süpermarket işletecekleri küçük bir kasabaya gönderilir. Jo In Sung’un eğlence programlarında neredeyse hiç görünmediği için diziyi izlemek özellikle keyifliydi. Cha Tae Hyun, ikisi gerçek hayatta iyi arkadaş oldukları için onu şovda birlikte olmaya davet etti. Bu ikisi arasındaki doğal ilişkiyi çok stresli bir durumda görmek çok komikti ama aynı zamanda çoğu zaman iyileştiriciydi.

17. My Little Old Boy 

“ My Little Old Boy ”, daha yaşlı bekar Koreli ünlülerin hayatlarına bakıyor. Bu şovu bu kadar benzersiz kılan şey, bu bekar ünlülerin annelerinin panelde kendi çocuklarına yorum yapmaları. 2021, çok daha fazla izleyici ve hayran kazandığı için program için büyük bir yıldı. BLACKPINK’ten Rosé, SHINee’den Minho ,  Lee Da Hee , CL , Ahn Hyo Seop , Lee Kwang Soo ve Seo In Guk gibi konuklar stüdyoyu süsleyen çok sayıda yıldız konuktan sadece birkaçıydı!

More on this topic

Comments

Advertismentspot_img

Popular stories