Dizi Tanıtımı: True Beauty

0
883

Adı: True Beauty | 여신강림
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Yönetmen: Kim Sang-Hyub
Senarist: Yaongyi (webcomic), Lee Si-Eun
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: tvN
imdb: –
Bölüm Sayısı: –
Yapım Yılı: 2020
Yayın Tarihi: 9 Aralık 2020
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Dizi, görünüşü konusunda kendine güveni olmayan ve kendini güzel göstermek için makyaj yapan Lim Joo-Kyung’un (Moon Ga Young) hikâyesini konu almaktadır. Kalbinde derin bir yara ile yaşayan Lee Su-Ho (Cha Eun Woo) ile karşılaşır. Sırlarını birbirleri ile paylaştıkça olgunlaşırlar.

Karakterler:

Lim Joo-Kyung: Moon Ga Young dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Lim Joo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Parlak bir kişiliğe sahiptir. Ancak, görünüşü konusunda aşağılık kompleksi vardır. Bu yüzden, diğer insanlardan, yüzünü saklamak için her zaman makyaj yapmaktadır.

Lee Su-Ho: Cha Eun Woo dizide bir lise öğrencisi olan Lee Su-Ho karakterini canlandırmaktadır. Saebom Lisesi’ne yeni transfer olmuştur. Görünüşü, iyi notları ve hatta harika basketbol yeteneği ile tepeden tırnağa mükemmel biri gibi görünmektedir. Herkesten gördüğü büyük ilgiye rağmen, Lee Su-Ho kimseyle ilgilenmez.

Han Seo-Joon: Hwang In Yeop dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Han Seo-Joon karakterini canlandırmaktadır. Yüzü ve keskin vücut hatları ile iyi bir görünüme sahiptir. Dış görünüşü, ona vahşi biri izlenimi verse de aslında kibar ve sıcak kalpli birisidir. Lee Su-Ho (Cha Eun Woo) ile aralarında Lim Joo-Kyung (Moon Ga Young) için bir rekabet başlar.

Kang Soo-Jin: Park Yoo-Na dizide Saebom Lisesi’nin bir öğrencisi olan Kang Soo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Saebom Lisesi’nin havalı ve alıngan kraliçesidir.

Yardımcı Karakterler:

Im Se-Mi dizide Joo-Kyung’un (Mun Ga-Young) ablası olan Lim Hee-Gyung karakterini canlandırmaktadır.

Park Ho-San dizide Joo-Kyung’un (Mun Ga-Young) babası olan Lim Dae-Soo karakterini canlandırmaktadır.

Kim Min-Ki dizide Joo-Kyung’un (Mun Ga-Young) erkek kardeşi olan Lim Joo-Young karakterini canlandırmaktadır.

Kang Min-Ah dizide Joo-Kyung’un (Mun Ga-Young) arkadaşı olan Choi Soo-Ah karakterini canlandırmaktadır.

Shin Jae-Hwi dizide Han Seo-Joon’un (Hwang In-Yeop) arkadaşı olan Lee Sung-Yong karakterini canlandırmaktadır.

FRAGMANLAR