TWICE, Yaklaşan ABD Promosyonlarıyla İlgili Güncellemeyi Paylaştı

0
176

TWICE, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki yaklaşan promosyonları hakkında bir güncelleme paylaştı.

TWICE, Seul’de başlayan dördüncü dünya turu “III”ün ABD ayağına başlamak için şu anda Amerika Birleşik Devletleri’nde. Los Angeles, Oakland, Dallas, Atlanta ve New York gibi şehirleri ziyaret edecek.

15 Şubat’ta JYP Entertainment, ABD promosyonlarının bir kısmının COVID-19 durumu nedeniyle iptal edileceğini duyurdu.

Açıklama:

ABD turuna başlarken sıcak karşılamanız için içtenlikle teşekkür ederiz. Bu, ABD’de sabırla bekleyen hayranlarımızla tanışmak için bir fırsat olduğundan, başlangıçta promosyonlar ve çok çeşitli buluşma fırsatları planladık. Ancak, COVID-19 durumunun ciddiyeti nedeniyle, sanatçıların sağlığı bir numaralı önceliğimiz olduğundan ve tura mümkün olan en güvenli şekilde devam etmemiz gerektiğinden bazı promosyonları iptal etmekten başka seçeneğimiz olmadığına karar verdik.
JYP Entertainment ve TWICE üyeleri bunu duyurmaktan dolayı üzgünler. Ancak bu karar, başarılı bir tur programı için zorunludur ve sizden nazik ve derin anlayışınızı rica ederiz. Keyif dolu bir konseri güvenli bir şekilde yaşamanız ve, sizler için performans sergileyeceğimiz için çok heyecanlıyız ve hayranlarımızın dikkatli olmasını ve sağlıklı kalmalarını içtenlikle diliyoruz.

Açıklamaya göre, TWICE konserleri planlandığı gibi devam edecek, ancak tüm tanışma ve karşılama promosyonları ve benzeri etkinlikler iptal edilecek.