Temmuz Ayında Çıkacak Olan 5 Dizi/ Film

0
275
1. Remarriage & Desires

Adı: Remarriage & Desires (블랙의 신부)
Tür: Dram
Çıkış Tarihi: 15 Temmuz 2022
Ülke: Kore
📃KONUSU📃
Bir kadın, sadece aşırı zenginlere hizmet veren özel bir çöpçatanlık ajansı üzerinden eski kocasının sahtekâr metresinden intikam alma planı yapar.
2.  Renovation Like Magic

Adı:  Renovation Like Magic (魔法のリノベ)
Tür: Romantik
Çıkış Tarihi: 18 Temmuz 2022
Ülke: Japonya
📃KONUSU📃
Kome Shingyoji kısa süre önce bir ev yenileme şirketi olan Marufuku Komuten’de çalışmaya başlamıştır. Çalıştığı şirket Fukuyama ailesine ait ve işletilmektedir. Kome Shingyoji daha önce büyük bir inşaat şirketinde satış asistanı olarak çalışıyordu ancak işini kaybetmesine neden olan bir hata yaptı. Daha sonra Kome Shingyoji satış konusunda hiç yeteneği olmayan Gennosuke Fukuyama ile eşleştirildi. Gennosuke Fukuyama bekar ve aynı zamanda şirketin sahibi olan Fukuyama ailesinin ilk oğludur. Kome Shingyoji ise ortağı olarak Gennosuke Fukuyama ile birlikte çalışıp onu eğitmekten o sorumlu.
3. Kateikyoushi no Torako

Adı: Home Tutor/ Kateikyoushi no Torako (家庭教師のトラコ)
Tür: Dram
Çıkış Tarihi: 20 Temmuz 2022
Ülke: Japonya
📃KONUSU📃
Torako gizemli ama mükemmel bir özel öğretmendir. Büyük amaçları vardır ve amacına ulaşmak için zengin ailelerin çocuklarına özel ders verip, bağlantılar kurarken, bir yandan da para biriktiriyor. Şu anda 3 öğrencisi var. 3 öğrencisi ve anneleri, öğrencilerin kendi sorunlarıyla uğraşmaları gerekirken anneleriyse prestijli okullara girmelerini umuyor.
4.  Alienoid 

Adı: Alienoid
Tür: Bilim kurgu, fantastik, macera
Çıkış Tarihi: 20 Temmuz 2022
Ülke: Kore
📃KONUSU📃
Goryeo hanedanlığı döneminde Taocular gizemli bir kılıcı almaya çalışırlar. Günümüzde de uzaylılar Dünya’da ortaya çıkar. Geçmiş Goryeo hanedanlığı dönemi ile günümüz arasında birden bir zaman kapısı belirir ve bundan dolayı kaotik durumlar ortaya çıkar.
5. Hansan: Dragon’s Appearance

Adı: Hansan: Dragon’s Appearance
Tür: Aksiyon, drama
Çıkış Tarihi: 27 Temmuz 2022
Ülke: Kore
📃KONUSU📃
8 Temmuz 1592’de Hansando kıyılarında Japon deniz kuvvetlerini büyük ölçüde mağlup eden Kore Donanması Savaşı olan Hansando Savaşı’nın bir filmidir.