Dizi Tanıtımı: Café Minamdang

0
507

Adı: Café Minamdang | Minamdang: Case Note | 미남당-사건수첩
Tür: Gizem, Komedi
Yönetmen: Go Jae Hyun
Senarist: Park Hye Jin
Yapım Şirketi: –
Yayıncı: KBS2, Netflix
imdb: –
Bölüm Sayısı: 18
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 27 Haziran 2022 – 23 Ağustos 2022
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

Konusu: Café Minamdang dizisi, Minamdang adında şüpheli bir kafenin ve kafeyi ziyaret eden müşterilerin hikayesini konu almaktadır ve eski bir profil uzmanı olan Nam Han Joon (Seo In Guk) ve meslektaşlarının yaşadığı gizemli olayların etrafında dönmektedir.

Karakterler:

Nam Han Joon: Seo In Guk dizide, eski bir profil uzmanı olan Nam Han Joon karakterini canlandırmaktadır. Şimdilerde bir dolandırıcı olarak çalıştığı için falcı kılığına girer ve Minamdang adındaki bir falcı dükkanını işletmeye başlar. Yakışıklı görünümü ve akıcı konuşma becerileri sayesinde müşterilerin ilgisini çeker. Ancak müşterilerini para için dolandırır ve davalarına dahil olarak onları çözmelerine yardımcı olur.

“Café Minamdang” (2022 Drama): Cast & Summary

Han Jae Hee: Oh Yeon Seo dizide, üçüncü sınıf bir cinayet dedektifi olan Han Jae Hee rolünü canlandırmaktadır. 3 yıldır dedektif olarak çalışmaktadır ve işini severek yapmaktadır. Han Joon’un aksine her zaman doğru yolu takip etmeye çalışır ancak bir şekilde Han Joon ile yolları kesişir.

“Café Minamdang” (2022 Drama): Cast & Summary

Soo-Cheol: Kwak Shi Young dizide özel bir dedektiflik bürosu işleten ve Nam Han Joon’un ortağı olarak çalışan Soo-Cheol karakterini çalışmaktadır.

“Café Minamdang” (2022 Drama): Cast & Summary

Nam Hye-Joon: Kang Mi Na dizide, Nam Han Joon’un kız kardeşi Nam Hye-Joon karakterini canlandırmaktadır. Nam Han-Joon’un ortağı ve elit bir hacker olarak çalışmaktadır.

“Café Minamdang” (2022 Drama): Cast & Summary

FRAGMANLAR